Zdrowe śniadanie dla ucznia – nowy artykuł!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Zdrowe śniadanie dla ucznia – nowy artykuł!

Każdy rodzic wie, że śniadanie to podstawa. Pytanie tylko jak skomponować śniadanie, aby było smaczne, zdrowe i do tego pomagało naszym dzieciom nauce.

Na pytanie dotyczące zdrowych śniadań dla ucznia odpowiada doradca żywieniowy Małgorzata Jackowska, które od wielu lat wspiera rodziców od momentu ciąży, poprzez karmienie piersią, aż do wieku szkolnego. Pani Małgorzata w artykule „Zdrowe śniadanie dla ucznia” podaje przykłady posiłków i poszczególnych składników, które znacząco wpłyną na poprawę koncentracji, myślenia, a także dadzą naszym dzieciom energię na cały dzień.

Zapraszamy do przeczytania artykułu Małgorzaty Jackowskiej „Zdrowe śniadanie dla ucznia”, znajdującego się w naszej Strefie Rodziców, a także do lektury kolejnych tekstów Pani dietetyk, które już niebawem ukażą się w naszym serwisie.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*