Wyjątkowa pracownia ceramiczna

Strona główna » Nasze dzieci » Zabawy i zabawki » Wyjątkowa pracownia ceramiczna

Pracownia Madebyyou to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie oryginalnego przyjęcia z okazji np. urodzin, imienin, walentynek, świąt, rocznic czy też zorganizowanie zajęć plastycznych dla grup przedszkolnych i klas, przyjęcia ‒ niespodzianki dla bliskiej Ci osoby, spotkania towarzyskiego dla znajomych i przyjaciół. Malowanie jest zarówno zabawą jak i doskonałym, twórczym zajęciem grupowym, które pozostawiają fantastyczne i długotrwale wspomnienia. Do dyspozycji gości jest sala z 22 miejscami.
Pracownia „Made By You ‒ Sam pomaluj ceramikę” stworzona została dla osób, które cenią rękodzieło i chcą w niepowtarzalny sposób samemu przygotować prezent lub udekorować wnętrze swojego domu. W pracowni, malując na gotowych formach ceramicznych takich jak: kubki, talerze, wazony, figurki, sam możesz stworzyć wyjątkowe dzieło. Możesz również pomalować glazurę i udekorować nią kuchnię lub łazienkę, tworząc swoją oryginalną domową galerię. Trwałość dekoracji zapewnia proces szkliwienia i wypalania. Dzięki temu wykonane przedmioty możesz używać zgodnie z przeznaczeniem – możesz z nich jeść i pić. Jest tu wszystko, czego potrzeba do szczęścia – światło, przestrzeń, kojące kolory, w każdym zakątku wyczuwa się twórczego ducha. Na miejscu zapewnione są farby, szablony, stempelki, wzorniki, fartuchy i oczywiście fachową pomoc dla wszystkich początkujących i niezdecydowanych.
LINK http://www.madebyyou.pl/


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*