Survivalowe wyjazdy

Strona główna » Nasze dzieci » Strony internetowe » Survivalowe wyjazdy

Pharma & Health Consulting we współpracy z Grupą Reagowania Antykryzysowego oferują dzieciom z rodzicami przeżycie niezapomnianych przygód  podczas wspólnego wyjazdu o nazwie SURVIVAL KIDS.

Głównymi celami wyjazdu są: nauka podstaw survivalu; poprawa samodzielności i zwiększenie pewności siebie dzieci; nauka walki ze stresem oraz nauka skutecznego opanowywania strachu przez dzieci; nauka radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia przez dzieci (np. pożar, tonąca osoba, wściekły pies, panika w tłumie); integracja: rodzice ‒ dzieci.

Zadania przewidziane do wykonania przez grupę są w pełni bezpieczne dla zdrowia i możliwe do wykonania przez wszystkich uczestników, bez względu na płeć i wiek. Zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów oraz z zapleczem medycznym.

Głównymi korzyściami, które wynoszą dzieci z wyjazdu są:

  • Poprawa samodzielności – zwiększenie pewności siebie
  • Zwiększenie umiejętności radzenia sobie ze stresem
  • Zdobycie wiedzy na temat podstaw survivalu
  • Nabycie umiejętności pracy z mapą i kompasem
  • Nauka podstaw samoobrony
  • Przeżycie wspólnej, niezapomnianej przygody z rodzicami
  • Podczas wyjazdu udoskonalamy współpracę w zespole, pokonujemy trudne sytuacje, które w przyszłości dzięki zdobytym na wyjeździe umiejętnościom staną się dla dzieci i ich zespołu  sytuacjami łatwymi do rozwiązania.

Dzięki wyjazdowi dzieci zdobędą się na przełamanie swoich „małych” barier, w wyniku czego staną się bardziej odważne i otwarte na różne rozwiązania nietypowych sytuacji, które mogą je spotkać w życiu.

Podczas wyjazdu rodzice aktywnie angażowani są w gry i zadania do wykonania stając się aktywnym uczestnikiem projektu Survival Kids.

Szkolenia odbywają się w okolicach Ełku (Mazury). Wyjazd całej grupy przewidziany jest  z Warszawy.

Więcej informacji na:

http://www.phconsulting.pl/survival-dla-dzieci-i-rodzicow.html


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*