Sklepy internetowe z zabawkami

Strona główna » Nasze dzieci » Strony internetowe » Sklepy internetowe z zabawkami

Internetowe sklepy z zabawkami pozwalają na wyszukanie bardzo ciekawych zabawek. Niestety nie wszystkie sklepy są w tym samym stopniu przyjazne do wyszukiwania.

Dokonaliśmy przeglądu sklepów internetowych i najbardziej podobają nam się te, które oferują zabawki jednego rodzaju, lub starają się oferować wartość dodaną.

1203002473 1. http://www.drewniaczek.eu/ – sklep z drewnianymi zabawkami oraz mebelkami dla dzieci.

 

pik 2. http://www.pikinini.pl/ – sklep, który poprzez specjalnie wybrane zabawki chce rozbudzać w dzieciach otwartość na świat, chęćpoznawania różnorodnych kultur, zainteresowanie sztuką, szacunek dla przyrody oraz odkrywanie nowych pasji. Dodatkowo prowadzony jest blog z bardzo ciekawymi inspiracjami.

 

logo 3. http://nietuzinkowe.com.pl/ – nietuzinkowe to sklep internetowy oferujący wyjątkowe zabawki dla dzieci, które mają rozwijać wyobraźnię i osobowość oraz jednocześnie uczyć i bawić. Sklep oferuje starannie wybrane przez rodziców i dzieci zabawki.

 

logo_sklep 4. http://www.roboteka.pl/ – sklep z robotami


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*