Nowe Przygody Grzecznego Psa

Strona główna » Nasze dzieci » Edukacyjne bajki dla dzieci » Nowe Przygody Grzecznego Psa

Polecamy książkę „Nowe Przygody Grzecznego Psa” dla dzieci powyżej 5 roku życia. Jest to lektura nie tylko pobudzająca wyobraźnię, ale także dbająca, aby młody czytelnik rozwijał w sobie pozytywne wartości; empatię, przyjaźń, potrzebę relacji z innymi.

„Winter, zostaw!” – rodzina Wintera jak zwykle nie umie się zachować – suszą mu uszy o każdy skradziony ze stołu przysmak. „Wiiiiiinter, wróć!” – dlaczego nie rozumieją, że czasem trzeba sobie trochę pobiegać? I że szkoła oraz tresura są świetne dla niegrzecznych psów, ale nie dla idealnych alaskan malamutów? „Winterku, chodź no tu z tą piłeczką” – aha, powoli się jednak resocjalizują, coraz częściej włączają do zabawy, a czasem nawet bronią Wintera przed zdenerwowaną paniusią z pudelkiem pod pachą.

Winter mocno kocha swoją rodzinę. Najmocniej na świecie! Ale w jego życiu pojawia się jeszcze ktoś… Pewna słodka suczka, w której zakochuje się na zabój!

Niesamowite przygody bohaterów wprawią w dobry nastrój każdego czytelnika!!! Polecamy!

Nowe Przygody Grzecznego Psa


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*