Malowanie sprayami

Strona główna » Nasze dzieci » Zabawy i zabawki » Malowanie sprayami

Malowanie sprayami odkrył mój 11-letni syn podczas ostatnich wakacji nad morzem. Długo przyglądał się studentowi, który zarabiał na ulicy malując przepiękne obrazy sprayami. Po przyjździe do domu zaczął szukać w internecie sposobów jak to zrobić. Znalazł stronę spryciarze.pl/, która swoją drogą jest bardzo godna polecenia dla dużych i małych. Na stronie Spryciarzy znalazł krótkie filmiki o sposobach malowania sprayami.

Spraye zakupiliśmy w internecie (www.punnky.de), ale takie same można kupić w każdym dużym markecie budowlanym.

Konieczny był też strój roboczy, rękawiczki gumowe i maseczka na twarz. Pamiętajmy także o tym iż ponieważ fabry zawierają szkodliwe składniki zabawa odbywała się w wentylowanym pomieszczeniu, a najlepiej na balkonie lub ogródzie działkowym.

Mój syn spędził ponad tydzień na doskonaleniu techniki, ale efekty były niesamowite. Nawet przy niewielkich zdolnościach artystycznych, wychodzą świetne efekty. Oto próbka technik, które można wykorzystywać przy malowaniu sprayami:


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*