Zapraszamy wszystkich na rodzinny piknik!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Zapraszamy wszystkich na rodzinny piknik!

W najbiższą niedzielę, w Warszawie, w Łazienkach Królewskich odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny. Piknik ten organizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację PZU, a my również będziemy mieć w nim swój wkład.

Na piknik zapraszamy całe rodziny – rodziców z dziećmi, babciami i dziadkami, a także tych wszystkich, którzy chcą wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu i zobaczyć, jak można wartościowo spędzić czas z rodziną, jednocześnie robiąc coś dobrego dla innych.
Główne atrakcje to:

  • Gra terenowa dla rodzin z nagrodami
  • Strefa Aktywnego Wypoczynku i bujania na hamakach
  • Puszczanie latawców
  • Stoiska organizacji pozarządowych z aktywnościami dla rodzin i przykładowymi ofertami wolontariatu
  • Konkurencje sprawnościowe, warsztaty i zajęcia animacyjne dla dzieci
  • Poczęstunek

Fundacja PZU i Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszają 8 czerwca br. w godzinach 11-16 do Łazienek Królewskich (wejście od ul. Myśliwieckiej, przy Agrykoli)

Piknik jest częścią kampanii „Zabierz rodzinę na wspólne pomaganie!” objętej Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej.

A my będziemy tam z Drzewkami Marzeń, które powstają z okazji naszej akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” w myśl naszego tegorocznego hasło „Co pokolenie to marzenie”.

Więcej o Programie „Wolontariat Rodzinny” na www.wolontariatrodzinny.pl
piknik wolontariatu


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*