Z działalności naszej fundacji – zapraszamy do udziału w ankiecie

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Z działalności naszej fundacji – zapraszamy do udziału w ankiecie

Jednym z aspektów działalności naszej fundacji Humanites – Sztuka Wychowania jest analiza wszelkich aspektów służących budowaniu oraz umacnianiu dobrych relacji w rodzinie, zwłaszcza w tej współczesnej, gdzie zwykle oboje rodzice wykonują pracę zawodową. 

Obecnie, we współpracy z Fundacją Liderek Biznesu oraz IESE Business School  bierzemy udział w międzynarodowym projekcie, którego celem jest analiza trendów dotyczących równowagi między życiem zawodowym a rodzinnym. 

Celem badania jest znalezienie odpowiedzi na pytanie co determinuje naszą udaną integrację życia zawodowego i prywatnego. Badanie zostało przygotowane przez profesorów z uniwersytetu IESE Business School  prof. Nurię Chinchillę oraz prof. Mireię Las Heras i skierowane jest do respondentów w 23 krajach. Jego wyniki umożliwią wypracowanie konkretnych zaleceń oraz rekomendacji dla przedsiębiorstw w zakresie polityk i praktyk, które pomogą pracownikom na lepsze łączenie życia zawodowego i rodzinnego. 

Do udziału w badaniu zapraszamy przedstawicieli wyższej kadry zarządczej oraz ich zespoły pracownicze w przedsiębiorstwach polskich i zagranicznych, spółkach notowanych na GPW oraz instytucjach rządowych i organizacjach pozarządowych.

Badanie składa się z ankiety, po wypełnieniu której otrzymają Państwo krótką analizę swojego osobistego wyniku oraz konkretne rekomendacje i zalecenia. Dzięki interaktywnej stronie WWW będą mogli Państwo zobaczyć, jakich odpowiedzi zbiorczych udzielili respondenci w innych krajach. 

Udział w badaniu jest anonimowy; jego wypełnienie zajmie max. 15 minut. Na wypełnione ankiety czekamy do 20 lutego br. Serdecznie zapraszamy i prosimy o zachęcenie do udziału w nim Państwa zespołów!

Ankietę znajdziecie Państwo tutaj.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!
Zofia Dzik – prezes zarządu Fundacji Humanites – Sztuka Wychowania
Katarzyna Twarowska – prezes zarządu Fundacji Liderek Biznesu


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*