Weź udział w konkursie! Wygraj rodzinny wyjazd!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Weź udział w konkursie! Wygraj rodzinny wyjazd!

Fundacja Humanites zaprasza do wzięcia udziału w konkursie związanym z obchodami Międzynarodowego Dnia Rodziny w ramach akcji „2 GODZINY DLA RODZINY”. 

Jak co roku zachęcamy do wymyślenia hasła, które będzie mottem akcji „2 GODZINY DLA RODZINY” w roku 2017 (przypominamy, że mottem tegorocznej akcji jest „Muzyka i Pokolenia”).

Konkurs jest częścią organizowanej przez Fundację Humanites akcji „2 GODZINY DLA RODZINY”, w ramach której Fundacja zachęca pracodawców do skrócenia 13 lub 16 maja czasu pracy o dwie godziny i zainspirowania swoich pracowników do spędzenia tego czasu ze swoimi najbliższymi, tak aby zwyczajnie nacieszyć się sobą bez konkurencji telewizora, komputera, telefonów, SMS-ów i nerwowego patrzenia na zegarek.

W tym roku do wygrania są dwa weekendowe wyjazdy dla całej rodziny.

Nagroda główna to weekendowy pobyt w Hotelu Bukovina dla całej Rodziny (dwa noclegi, posiłki, nielimitowany dostęp do basenów termalnych, świata saun i sali fitness oraz inne atrakcje). Nagroda za drugie miejsce to weekendowy pobyt w Zagrodzie Ojrzanów dla całej Rodziny (dwa noclegi, posiłki, sauna, rowery i inne atrakcje). Natomiast dla osoby, która zajmie miejsce 3 mamy rodzinny planner „MaMy Kalendarz i wspólne plany”.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin i opisy wszystkich nagród znajdziecie na podstronie dotyczącej akcji „2 GODZINY DLA RODZINY” .


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*