WARSZAWSKIE DNI RODZINNE

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » WARSZAWSKIE DNI RODZINNE

Nie ma nic cenniejszego niż rodzinne spędzanie wolnego czasu. Tym razem pragniemy polecić Wam projekt przygotowany przez zaprzyjaźnioną z nami Fundację Zwalcz Nudę oraz towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Projekt odbywa się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

W dniach 13-15 marca odbędą się Warszawskie Dni Rodzinne Prudential, a głównym celem projektu jest pokazanie rodzicom, jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc. Formuła Dni Rodzinnych − to weekend, w którym najciekawsze punkty rodzinne otworzą się na rodziny, przygotowując darmowe warsztaty, animacje, pokazy oraz moc innych atrakcji.

W ramach bezpłatnych zajęć, organizatorzy zapraszają m.in. do Matplanety, która zaprzyjaźni uczestników zajęć z programowaniem i matematyką; Funiversity pomoże odkrywać tajemnice świata biologicznego, chemicznego oraz astrologicznego; w Akademii Szybkiej Nauki dzieci poznają m.in. jak wykonać druk 3D, a lekcje malowania martwej natury pastelami zostaną przeprowadzone przez W Trakcie, Restaurację i Klub Pełen Zajęć. Taniec i muzykę najmłodsi będą mogli poznać dzięki Studiu Art Dance Complex. Na niepowtarzalne eksperymenty chemiczne oraz warsztaty architektoniczne zaprasza Biocultura w ramach Bioculturalnego Zawrotu Głowy. Klubokawiarnia Słowo Daję proponuje warsztaty ze sztuki cyrkowej, a Trio żłobków: Dobre Duszki, Zaczarowany Melonik oraz Magiczna Kraina przygotowały serię różnorodnych animacji w swoich punktach. Fundacja Happy Feet zaprasza na zajęcia taneczno-umuzykalniające do Studia Tańca Spin Freekies. Taniec towarzyski oraz Mom and Baby Dance przybliży Elite Dance. Helen Doron zaprasza do dziesięciu placówek w różnych dzielnicach na warsztaty językowe.

Jednak to nie wszystko! Aby jeszcze lepiej przyjrzeć się ofercie rodzinnej  miasta, fundacja zaprasza na Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się 15 marca w godzinach 11-15, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany na ulicy Lindego 20 (przy metrze Wawrzyszew). Będzie tam mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci animacji, warsztatów oraz konkursów z nagrodami. Więcej informacji znajdziecie na stronie Warszawskich Dni Rodzinnych oraz na Facebooku.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*