Ten miś narozrabia dziś – Miś Paddington

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Ten miś narozrabia dziś – Miś Paddington

Przerwa świąteczna nadal trwa, a dzieciaki jeszcze przez kilka dni nie pójdą do szkoły. Dlatego też mamy dla Was propozycję na noworoczne spędzenie czasu całą rodziną. Drugiego stycznia do kin wchodzi nowy film o Misiu Paddingtonie.

Miś Paddington to jedna z najbardziej kochanych przez dzieci i dorosłych postaci. Od 1958 roku bawi małych i dużych w książkach napisanych przez Michaela Bonda. Miś Paddington, przypominający bardziej pluszowego misia niż prawdziwego niedźwiedzia, jest bohaterem 14 książek dla dzieci i wielu filmów animowanych.

Miś urodził się w Peru, w Anglii znalazł się dziwnym trafem. Rodzina Brownów znalazła go na stacji „Paddington” w Londynie i nadała mu imię na jej cześć. I własnie historię przybycia misia do Anglii i przygody z rodziną Brownów opowiada najnowszy film, który już od najbliższego piątku będziemy mogli oglądać w kinach.

Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i…. odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu Miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń.

Historia Misia Paddingtona to fantastyczna opowieść dla wszystkich dzieci i… ich rodziców.

Ja czekam na ten film z niecierpliwością i już szykuje się na wyjście do kina z dzieciakami.

A czekając na film obejrzyjcie zapowiedź.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*