Tato & Córka – polecamy warszTaty

Strona główna » Wiedza i inspiracje » Tato & Córka – polecamy warszTaty

Ilu z Was, ojców nastoletnich córek ma prawdziwie dobry kontakt ze swoimi pociechami? Ilu z Was wie, czym żyją, co jest dla nich ważne, z czym sobie nie radzą, a co je czyni szczęśliwymi? Tak to się już zazwyczaj dzieje, że w pewnym momencie wychowywania córek zaczynają się tworzyć szczególne, niepowtarzalne więzi z ich matkami i wszyscy uważają to za rzecz naturalną. I tylko gdzieś podświadomie wiemy też, że przecież takiej dorastającej, wchodzącej w kobiecość dziewczynce niezbędny jest również odpowiedni kontakt z ojcem. Tylko jak to zrobić? Jak dobre relacje na linii ojciec – córka zbudować na nowo? Jak sprawić, by były one naprawdę wartościowe, a przez to służące nie tylko dziecku, ale i całej rodzinie?

Chyba warto zasięgnąć porady specjalistów. Znamy takich i gorąco polecamy. Okazja zdarza się w Krakowie – w najbliższą sobotę, 29. listopada Inicjatywa Tato.Net zaprasza na spotkanie konferencyjno-warsztatowe „Tato & Córka – Nowe Spojrzenie”. Jeszcze można się przyłączyć, a naprawdę warto!

Szczegóły i opis wydarzenia znajdziecie na stronie Inicjatywy Tato.Net.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*