Statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential

Statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential to plebiscyt przygotowany przez Fundację Zwalcz Nudę, prowadzącą projekt Dni Rodzinne Prudential.

W konkursie mogą brać udział firmy i instytucje trójmiejskie, które swoją ofertę kierują do dzieci, rodziców lub rodzin z Trójmiasta. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odesłać uzupełniony formularz na e-mail: statuetka@zwalcznude.pl.

Szczegóły: www.dnirodzinne.pl/trójmiasto/statuetka-trójmiejskiej-rodzinki-prudential/

Zwycięzcy zostaną wyróżnieni w trzech kategoriach: edukacja, kultura i rozrywka oraz sport i zdrowie, spośród nich wyłoniony zostanie zwycięzca GRAND PRIX. Nagrodą dla laureatów plebiscytu jest kampania promocyjna, ale przede wszystkim prestiż bycia wyróżnionym przez mieszkańców Trójmiasta, bo to właśnie oni, głosując w ogólnodostępnym konkursie, wybierają najlepszych. Wręczenie nagród odbędzie się 17 maja podczas Trójmiejskiego Pikniku Rodzinnego Prudential na Placu Przyjaciół Sopotu.

Pokażmy wspólnie bogatą ofertę skierowaną do rodzin! Promujmy miejsca przyjazne rodzinie!

Zapraszamy do głosowania na stronie: http://www.str.dnirodzinne.com.pl/


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*