Sportowy Miesiąc Rodziny we Wrocławiu

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Sportowy Miesiąc Rodziny we Wrocławiu

24 maja oficjalnie we Wrocławiu rozpoczęła się siódma edycja Miesiąca Rodziny. Aż do końca czerwca wrocławianie mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć sportowych, zdrowotnych i edukacyjnych. W tym roku przygotowano blisko 1500 całkowicie bezpłatnych miejsc warsztatowych. Zapisy trwają!

MR_2015_plakat_maleCentra i kluby sportowe zaangażowane w tworzenie karty fitWRO oferują pulę ponad 800 bezpłatnych miejsc na zajęcia sportowe. Wśród nich można znaleźć propozycje skierowane do najmłodszych, np. zajęcia taneczne „Happy mix”, podczas których dzieci poznają różne style tańca, czy „Judo na wesoło” pod okiem profesjonalistów. Nieco strasi mogą skorzystać z „Jogi dla nastolatków”, a dorośli z licznych programów ćwiczeniowych, takich jak: „Pump – burn and shape”, czyli modelowanie poszczegolnych części ciała, lub „Shape funkcjonalny” – na wytrzymałość, siłę i zwinność. Seniorzy natomiast zadbają o kręgosłup podczas spotkań „Fizjoterapia dla osób w wieku 55+” oraz o stan kości i stawów dzięki łagodnemu treningowi „Shape light”.

O piknikach organizowanych w ramach Miesiąca Rodziny przeczytasz w zakładce Wydarzenia

Panie oczekujące na narodziny dziecka mogą wziąć udział w zajęciach „Aktywna ciąża”, czyli ćwiczeniach wzmacniających organizm przed porodem oraz pomagających wrócić do formy po urodzeniu dziecka, albo w warsztatach „Aktywne 9 miesięcy”. Nie zabraknie także propozycji międzypokoleniowych – całe rodziny zachęcamy do wspólnego treningu obowodowego nastawionego na intensywne spalanie kalorii.

Ale „Miesiąc Rodziny” to nie tylko zabawy ruchowe. Zapraszamy także do skorzystania z warsztatów rozwojowych dla par „Nawigacja w rodzinie” oraz udziału w spotkaniu „Gry i zabawy dla każdego”, podczas którego każdy członek rodziny może nauczyć się, jak łączyć wspólne bycie z dziećmi z własną frajdą i odpoczynkiem. Warto także skorzystać ze szkolenia z pierwszej pomocy prowadzonego równolegle dla rodziców i dzieci.
W tym roku udział w wydarzeniach Miesiąca Rodziny jest punktowany, a zebrane punkty będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Karta na punkty znajduje się w harmonogramie Miesiąca Rodziny, który będzie rozdawany na piknikach i w siedzibach partnerów. Można go także otrzymać w siedzibie WCRS przy pl. Dominikańskim 6, pokój 313 (w godz. 8.00-16.00).

Więcej informacji oraz formularz zapisów na miesiacrodziny.pl, a także  na profilu wydarzenia
na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1609594572620930/

Organizatorem Miesiąca Rodziny jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*