Są zabawki, które szkodzą …

Strona główna » Wiedza i inspiracje » Artykuły » Są zabawki, które szkodzą …

Piekielna deformacja

Autor: Sławomir Skiba

W marcowo-kwietniowym numerze Polonia Christiana znajduje się kilka ciekawych artykułów poświęconych zabawkom dla dzieci. Jeden z nich to Piekielna deformacja Sławomira Skiby. Autor dokonuje przeglądu nowej fali zabawek, jaka zalała nasze sklepy. Próbuje przeanalizować dlaczego pojawiają się zabawki, które jeszcze niedawno wzbudziłyby nasze najgorsze emocje, z odrzuceniem na pierwszym miejscu. Co się stało. że ludziom zaczęły podobać się brzydota i prymitywizm. Co współnego mają obecne zabawki z wychowaniem dzieci do życia w społeczeństwie?

Dowiemy się, kto projektuje nekro-gadżety oraz inne pseudo zabawki. Czy są to ludzie, którym zależy na wzbudzeniu pozytywnych emocji u naszych dzieci? Czy są jedynie niedojrzałymi dorosłymi, którzy realizują swoje najciemniejsze fantazje?

Wszyscy autorzy ostrzegają, aby dokładnie poznać zabawki i przesłanie jakie ze sobą niosą, zanim damy je naszym dzieciom do ręki. Niestety to samo dotyczy wielu książek dla naszych pociech.

Piekielna deformacja


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*