Pomysł na prezent!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Pomysł na prezent!

Zbliża się Mikołaj, potem Święta – czyli czas kupowania prezentów. Jeśli nie macie pomysłu, co tym razem kupić swojej rodzinie, bo przecież wszystko już w domu jest i dawno się znudziło, to mamy dla Was pewną podpowiedź. Wypróbowaliśmy grę planszową KRYZYS – zabawa jest przednia i, co nie bez znaczenia, uczy, nie tylko naszych najmłodszych.

Pomyślicie: coś jak „Monopol”? Dziękujemy, już mamy, znamy, mamy dość! Otóż nie! To zupełnie coś innego. Jak piszą sami autorzy „Gra w KRYZYS jest zabawą i wprowadzeniem w świat alternatywnej ekonomii. […] Masz do wyboru grę w „starą ekonomię” oraz w „nową ekonomię”. Czym jest „stara” i „nowa” ekonomia zdradzać tu nie będziemy. Grę możecie poznać czytając opisy na stronie – koniecznie wejdźcie też w zakładkę „Errata” – możecie ją przetestować w księgarnio-kawiarni Tarabuk przy Browarnej 6 lub w pubie Padbar przy Marszałkowskiej 115 – to oczywiście propozycja dla szczęśliwców mieszkających w Warszawie lub właśnie odwiedzających stolicę. Wszystkich innych prosimy, aby zerknęli na filmy dostępne na YouTube. O innych pomysłach na prezenty możecie poczytać w naszej zakładce Nasze Dzieci/Zabawy i Zabawki.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*