Polecamy film!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Polecamy film!

Na ekranach kin nowa, kinowa  wersja kultowej Pszczółki Mai. Pamiętacie te niedzielne wieczorynki z lat osiemdziesiątych? Już teraz możecie zabrać dzieciaki do kina, żeby powspominać, pobawić się, miło i rodzinnie spędzić czas. Nie ma niczego cenniejszego!

W dubbingu Królowej − wspaniała Teresa Lipowska. Poza tym inne gwiazdy, jak na przykład Ewa Kasprzyk, Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak.

A o czym film? Urodzona w świecie naznaczonym odwiecznym konfliktem między pszczołami i szerszeniami, Maja żyje w rzeczywistości ukształtowanej przez dyscyplinę oraz odgórnie narzucone zasady postępowania.

Jej zabawnie niezdarne próby dopasowania się i „bycia jak inne pszczoły” wpędzają ją w liczne kłopoty. Do tego intryga królewskiej doradczyni prowadząca do wielkiego konfliktu między pszczołami a szerszeniami oraz przyjaźń Mai i Królowej − naprawdę warto!

Chętnie wysłuchamy Waszych opinii, podzielcie się z nami!


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*