Podsumowanie „Barometru więzi”

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Podsumowanie „Barometru więzi”

W maju, przy okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, zachęcaliśmy Was do wspólnej zabawy − odpowiedzi na kilkanaście pytań, z których składa się nasz test oceniający Wasze rodzinne więzi. Odzew z Waszej strony był duży, bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Mamy nadzieję, że nasz Barometr Więzi sprawił, że przy okazji pomyśleliście więcej o Waszych bliskich oraz o tym, jak możecie wpłynąć na poprawę  Waszych rodzinnych relacji. Chcielibyśmy teraz podzielić się z Wami uzyskanymi wynikami.

W naszej zabawie wzięło udział ponad sto osób, z czego ponad 80% stanowiły kobiety, w 42% pochodziliście z dużych miast. Mamy oczywiście świadomość, że już sama Wasza obecność na stronie mamrodzine.pl, jak też wzięcie udziału w naszym quizie dowodzi Waszej troski o rodzinę i ogromne zaangażowanie, nie dziwi więc, że w większości przypadków macie mocne i trwałe więzi w rodzinach.  Dla większości z Was ważnym elementem codziennego życia jest wspólne spożywanie posiłków − 60% biorących udział w naszej zabawie jada przynajmniej jeden wspólny posiłek dziennie, dbając o to, by nie przeszkadzały Wam w tym telewizory, telefony, tablety (47%). 67% z Was  przynajmniej raz w tygodniu przytula swoich bliskich, 68% − ”zawsze” lub „często” mówi sobie „Kocham Cię”. 

Cieszy nas bardzo, że 89% z Was wie, że może liczyć na pomoc bliskich, a aż 86% gotowych jest zmienić swoje plany na ich rzecz. 78% „zawsze” lub „często” pamięta o święcie najbliższych, a w 80% kupowane przez Was prezenty uznajecie za „trafione”. Nasz „Barometr Więzi” udowadnia, że „często” lub „zawsze” (79%) ważne decyzje podejmujecie w czasie rodzinnych rozmów. 

Raport szczegółowy znajdziecie w naszym podsumowaniu.

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji ocenić swoich rodzinnych więzi zachęcamy do wzięcia udziału w naszym „Barometrze Więzi”. Znajdziecie go na naszej stronie https://mamrodzine.pl/psychotest.html


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*