Najlepsze Miejsca Pracy − Great Place to Work 2015

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Najlepsze Miejsca Pracy − Great Place to Work 2015

Już w najbliższy czwartek, 26. marca, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się uroczysta gala, na której zostaną ogłoszeni laureaci siódmej już edycji konkursu na Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015.

Nasza Fundacja Humanites − Sztuka Wychowania ma zaszczyt i honor być jednym z głównych partnerów tej gali. Wśród naszych priorytetów są starania o budowanie i utrwalanie dobrych relacji między pracodawcami a pracownikami, co, jak wiadomo, w sposób ewidentny przekłada się na dobre relacje w rodzinie.

Prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2015 zostanie nadany tym przedsiębiorstwom działającym w Polsce, które potrafią z sukcesem budować i rozwijać u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami. Bez względu na wielkość zatrudnienia i branżę, w której działają, stanowią one elitę wśród polskich pracodawców i mają swój znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku pracy. 


One thought on “Najlepsze Miejsca Pracy − Great Place to Work 2015”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*