Moczeniu nocnemu powiedz: „Dobranoc”!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Moczeniu nocnemu powiedz: „Dobranoc”!

W „Strefie Rodziców” znajdziecie nowy artykuł, który szczególnej uwadze polecamy wszystkim borykającym się z problemem nocnego moczenia u dzieci. Wiemy, jak dużym problemem dla całej rodziny jest to schorzenie, jak trudno znaleźć odpowiednią pomoc. Pomóc może Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci, które w 2014 kontynuuje kampanię społeczno-edukacyjną pod hasłem „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”. Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy rodziców i lekarzy w zakresie moczenia nocnego u dzieci oraz przełamanie funkcjonujących na ten temat stereotypów.

W naszej zakładce „Strony internetowe” znajdziecie wszystkie potrzebne linki. Dodatkowo, w ramach kampanii, w największych miastach w Polsce organizowane są spotkania edukacyjne dla rodziców oraz indywidualne, bezpłatne badania konsultacyjne w placówkach medycznych. Uczestnicy spotkań edukacyjnych będą mieli okazję spotkać się z lekarzami specjalistami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem moczenia nocnego u dzieci oraz uzyskać odpowiedzi na interesujące ich zagadnienia. Najbliższe odbędzie  się w Warszawie, szczegóły znajdziecie w naszych „Wydarzeniach”, gdzie też będziemy Was informować o każdych kolejnych. Śledźcie też nasze wpisy na Facebooku!


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*