Mała książka – wielki cel!

Strona główna » Wiedza i inspiracje » Książki dla rodziców » Mała książka – wielki cel!

Przedstawiamy Wam książkę dla dzieci autorstwa Agaty Battek zatytułowaną „Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Wyprawa na zamek” (wyd. 2013). Autorka jest założycielką fundacji czynnie działającej na rzecz osób niepełnosprawnych.

Verba” po łacinie oznacza „słowa”. I my, jako Fundacja Verba właśnie tymi słowami chcemy edukować. Świadomi wyzwań stojących przez osobami niepełnosprawnymi, zwracamy uwagę na możliwości, które przed nimi stoją. Chcemy słowa zamienić w czyn, sprawić, że zmieni się świadomość ludzi dookoła nas” – mówi o swojej misji Agata Battek.

„Leon i jego nie-zwykłe spotkania” to pouczająca, lekka i zabawna opowieść o tym, jak bardzo liczy się osobowość, a nie wygląd zewnętrzny człowieka.

Cały dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na program bezpłatnej dystrybucji bajek w przedszkolach, szkołach, szpitalach, domach dziecka, domach kultury, bibliotekach i miejscach zabaw maluchów. Gorąco plecamy!


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*