Laureaci plebiscytu – patronujemy!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Laureaci plebiscytu – patronujemy!

Nasza Fudacja Haumanites − Sztuka Wychowania wspiera wszelkie działania i inicjatywy służące dobru rodziny. Dumni jesteśmy z faktu, że patronowaliśmy plebiscytowi Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. Mamy przyjemność przekazać Wam listę Laureatów − wybrane przez Was najbardziej przyjazne miejsca dla rodzin, których celem jest również wpływ na wszechstronny rozwój dzieci. Poniżej znajdziecie komunikat Organizatorów plebiscytu wraz z pełną listą Laureatów. Laureatom gorąco gratulujemy! 


„Znany jest już zwycięzca plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. 14 marca w Muzuem dla Dzieci im. Janusza Korczaka przy Państwowym Muzeum Etnograficznym zostało wręczonych sześć satuetek wyjątkowym, rodzinnym miejscom. Te miejsca w oczach głosujących warszawiaków są nie tylko przyjazne rodzinom, lecz także korzystnie wpływają na rozwój dzieci oraz dostarczają im cennej wiedzy i umiejętności. Każdy doskonale się w nich czuje, bo stworzoną są z myślą o rodzinach. Fundacja Zwalcz Nudę wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym Prudential wyróżniła takie placówki w sześciu kategoriach. Poznajmy bliżej laureatów.

Nagrodę Grand Prix otrzymała Mała Akademia Chopinowska mieszcząca się w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina na Śródmieściu. Prawie 800 głosów oddanych na tę placówkę sprawiło, że laureat w kategorii hobby i zajęcia pozaszkolne zdobył główną nagrodę w konkursie. Jako placówka rozwojowa jest to idealna propozycja nie tylko dla dzieci, ale i dla całych rodzin. Podejmują się trudu organizowania zajęć dla dzieci w różnym wieku, odkrywając dzięki temu w nich liczne talenty: rysunek, pisarstwo, a przede wszystkim talent muzyczny. Słynie jako miejsce gromadzące „małych chopinologów”. Dzieci mające artystyczne usposobienie odnajdą tam miejsce dla siebie.

W kategorii punkty gastronomiczne zwycięzcą jest klubokawiarnia Słodziarnia, mieszcząca się w dzielnicy Wesoła. Laureat tej kategorii to placówka pełna pyszności. Posiada ona specjalny kącik dla dzieci z edukacyjnymi zabawkami oraz duży plac zabaw. Organizowane są tu bale, warsztaty o różnej tematyce oraz niezapomniane uroczystości dla najmłodszych i ich rodzin. W menu królują tu naturalnie wytwarzane lody, po które każdy chętnie wraca.

Studio tańca eM zwyciężyło w kategorii sport i zdrowie. Ich największą pasją jest oczywiście taniec. Określają się mianem powiewu świeżości. Oferują szeroki wybór zajęć zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Można się tu wiele nauczyć i jednocześnie świetnie bawić. Są jak wielka roztańczona rodzina emanująca pozytywną energią. Zapraszamy do dzielnicy Bemowo.

Wyjątkowe wakacje można spędzić wszędzie, ale gdzie wybrać się, by mieć pewność, że każdy członek rodziny wraca do domu z wyjątkowymi wspomnieniami? Mimo dalekiego położenia, warszawiacy na miejsce najlepsze na wyjazd wybrali ośrodek LECH Resort & SPA. Wyróżniony kompleks wypoczynkowy znajdujący się w Łebie, zapewnia rodzinom atrakcje od rana do wieczora: animacje dla dzieci, zajęcia fitness, ogniska i wiele innych. Malownicze położenie blisko morza oraz ogrodzony zielony teren z basenem i placami zabaw sprawiają, że dzieci nie mogą się tam nudzić.

Szczególnie ważną dla rodziców kategorią jest edukacja wczesnoszkolna i szkolna. Laureat to Żłobek Dobre Duszki. Powstał on z myślą o dzieciach w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. Jego najważniejszym celem jest wspieranie rozwoju Małych Podopiecznych, a także pomoc w powrocie rodziców, zwłaszcza mam, do pracy zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka. Placówka mieści się na Ursynowie.

Nie możemy zapominać o obcowaniu z bliską nam społecznością. Zwycięzcą w kategorii kultura i rozrywka jest Centrum Społeczne PACA, prowadzone przez Stowarzyszenie CAL. Zwycięzca w tej kategorii to miejsce otwarte na mieszkańców, słynie z możliwości poznania okolicznych sąsiadów, zrealizowania własnej inicjatywy, Klubu MaTa oraz organizacji warsztatów i innych atrakcji dla rodzin. Jest to miejsce, które rozwija społeczność lokalną i nie tylko w dzielnicy Praga-Południe.

Warszawska rodzino! Już wiesz, na kogo możesz liczyć, kiedy szukasz miejsca do spędzenia wolnego czasu. Proponujemy kilka form, więc wybieraj. Na stronie www.warszawskiednirodzinne.pl dowiesz się, jakie miejsca wyróżniliśmy w tej i w dwóch poprzednich edycjach. To wyjątkowe miejsca, które polecają mieszkańcy Warszawy, warszawskie rodziny. Miejsca te są wyjątkowe, bo przyciągają uwagę tych, którzy oczekują od placówek czegoś więcej, niż samej usługi. Zapraszamy w przyszłym roku do IV edycji konkursu. Głosujcie!”


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*