Internetowa giełda pracy

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Internetowa giełda pracy

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” zaprasza do korzystania z internetowej giełdy pracy, będącej jednym z elementów realizowanego przy wsparciu środków Unii Europejskiej projektu „PI ‒ innowacyjny model: godzenie przez kobiety życia zawodowego i rodzinnego”. Projekt ma ułatwić kobietom godzenie życia zawodowego z rodzinnym poprzez elastyczne formy zatrudnienia.

Zarówno sam projekt, jak i giełda pracy skierowana jest do kobiet z województwa mazowieckiego, szczególnie tych przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych oraz dla pracodawców zainteresowanych elastycznymi formami zatrudniania. Giełda dostępna jest pod adresem www.elastycznapraca.com oraz www.ffi.org.pl/gieldapracy Umożliwia ona bezpłatne dodawanie ogłoszeń obu zainteresowanym stronom. Korzystanie z giełdy jest bezpłatne, bezpieczne i przyjazne w obsłudze.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie na stronie http://www.ffi.org.pl/innowacyjnymodelgodzenie/


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*