Warsztaty rękodzieła artystycznego w Bydgoszczy

Strona główna » Event » Warsztaty rękodzieła artystycznego w Bydgoszczy

Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy (5-12 lat) na wyjątkowe warsztaty rękodzieła artystycznego. Warsztaty będą się odbywać w II tygodniu Ferii (25-29 stycznia).

Obiecujemy, dobrą zabawę w kreatywnym klimacie oraz to, że przez te kilka dni zarazimy każde dziecko pasją do majsterkowania. Dzieciaki własnoręcznie będą wykonywać gry zręcznościowe i edukacyjne, nauczą się szyć, ulepią z gliny świnkę skarbonkę, przygotują karnawałowe maski i zrobią urokliwe przytulanki. Wartość własnoręcznie zrobionych i ozdobionych zabawek jest nie do przecenienia! Dzieci będą pracować w małej 10 osobowej grupie zatem nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko.

Termin: 25-29 stycznia 2016
Koszt: 185 zł/tydzień (12:00-15:00)
Miejsce: Kawiarnia Kogel Mogel, ul. Grzymały Siedleckiego 10, Bydgoszcz (Wyżyny)
Uczestnicy: dzieci od 5 -12 lat
Zapisy: telefoniczne: 793 101 280, 604 629 916 l, oraz e-mail: fundacja@nowe-pokolenie.pl
Uwaga: W czasie warsztatów Kawiarnia funkcjonuje również dla gości indywidualnych.
Dochód pozyskany z organizacji warsztatów w całości zostanie przekazywany na funkcjonowanie fundacji, która znana jest w Bydgoszczy i nie tylko z akcji charytatywnych dedykowanych dzieciom i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych, pomaga rozwijać ich pasje i talenty. Fundacja jest organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc i Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych Radosne Serca. Dla naszej Fundacji są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto inwestować w rozwój dzieci i młodzieży.