Półkolonia Odkrywców! – Odkryj świat religii

Strona główna » Event » Półkolonia Odkrywców! – Odkryj świat religii

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia na wspaniałe półkolonie w Anikino! Można się zapisać na półkolonie w dowolnym dniu, nawet w poniedziałki rano.

Piąty turnus półkolonii będzie przebiegał pod hasłem: „Półkolonia Odkrywców! – Odkryj świat religii”. Tym razem zabierzemy uczestników do Kościoła Cystersów w Mogile, a także na warsztaty „Poznaj Świętego po atrybutach jego”. W ramach turnusu nie zabraknie także atrakcji sportowych i wyjścia na basen.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu półkolonii. Zajęcia prowadzone są przez Animatorów którzy współpracują z nami od lat, dzięki czemu najlepiej znają potrzeby naszych małych klientów.

Każdemu dziecku zapewniamy smaczne drugie śniadanie, obiad i odpowiednią ilość napoi do picia zarówno w Anikino, jak i na wycieczkach. Wakacje u nas to gwarancja najlepszej zabawy. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku od 7.00 – 17.00.

Zapewniamy: profesjonalną i rzetelną opiekę, drugie śniadanie, jednodaniowy obiad, ubezpieczenie i pamiątkowe zdjęcie dla uczestników całego turnusu, atrakcyjny program dostosowany do wieku dzieci, liczne wycieczki (bez żadnych dodatkowych opłat) oraz nagrody i prezenty dla dzieci pod koniec każdego turnusu.

Koszt: Tygodniowy turnus – 400 zł/dziecko. Zapłać do środy poprzedzającej turnus – OSZCZĘDZISZ 40 zł! Istnieje także możliwość zapisania dziecka na jeden lub kilka dni półkolonijnych. Koszt jednego dnia półkolonii – 85 zł.