Kreatywny Plac Zabaw

Strona główna » Event » Kreatywny Plac Zabaw

Warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata

Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami.

Będziemy rzeźbić, ugniatać, mieszać, malować, stemplować, rysować, eksperymentować! Brudzić się, tworzyć i doświadczać. Każde spotkanie z innym kolorem to pomysły na zabawy.

Rodzice będą mogli przekazać inicjatywę dziecku, podążać za jego odkryciami i pomysłami, a przy tym twórczo spędzać razem czas w inspirującym otoczeniu.

Sztuka i sensoryka to niezwykła przygoda dla Twojego dziecka, to radość, swoboda ekspresji, konkretne umiejętności, odkrywanie swoich możliwości w procesie twórczym!

Celem zajęć plastyczno-sensorycznych jest wspieranie naturalnego rozwoju, rozbudzenie wyobraźni i wrażliwości dziecka, które poznaje otoczenie za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, smaku, dotyku, węchu, równowagi. Magiczne masy, inspirujące zabawy z kolorem, kształtami i fakturami to propozycje ekscytujących zabaw plastycznych połączonych z doświadczeniami sensorycznymi. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymuje niespodziankę do kolekcji 🙂

Uwaga! Ze względu na brudzący charakter zabaw prosimy o zabranie fartuszka lub ubrania roboczego oraz obuwia na zmianę.

Soboty godz. 11.00

Czas trwania: 65 min.

Obowiązują zapisy na pojedyncze zajęcia lub w karnecie/ ilość miejsc ograniczona

Cena za pojedyncze zajęcia: 40 zł (dziecko + dorosły, 55 min. zajęć + 10 min. swobodnej zabawy, koszt materiałów + niespodzianka na koniec zajęć dla każdego dziecka)
Warsztaty odbywają się z min. 6 uczestnikami
Prosimy o punktualne przybycie, gdyż zajęcia są pomyślane jako całość.
Więcej informacji: kultura@nowyfort.pl, tel.501 461 533

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego
ul. Czarnieckiego 51, 01-541 Warszawa
www.nowyfort.pl
www.facebook.com/NowyFort