Gra miejska i piknik rodzinny – Kapitan Warszawa szuka właśnie Ciebie!

Strona główna » Event » Gra miejska i piknik rodzinny – Kapitan Warszawa szuka właśnie Ciebie!

Kapitan Warszawa już po raz trzeci odwiedzi wszystkie dzielnice. Jak co roku sprawdzi, czy warszawiakom dobrze się wiedzie i czy nic nam nie zagraża. Pomóżcie mu stać na straży porządku i weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich, dzięki którym odkryjecie mnóstwo zagadek każdej z dzielnic. Wstąpcie w szeregi Brygady Kapitana Warszawa i dowiedzcie się, jakie supermoce w Was drzemią!

Potrzebujemy Waszej pomocy 21 sierpnia nad Wisłą!

Brygada Kapitana Warszawa zwraca się do Ciebie z prośbą o wsparcie! 21 sierpnia przyjdź na miejsce startu – restauracja Puzzle, bulwar Jana Karskiego, vis a vis Parku Fontann,  i zgłoś się do rejestracji. Tu dostaniesz wszystkie wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać zagadkę. Nasi Superbohaterowie są na tropie i mają dla Ciebie kilka informacji. Musisz więc ich odwiedzić, wykonać zadania oraz dokładnie słuchać i obserwować otoczenie. Nie poradzimy sobie bez Ciebie!

Partnerami gry są: Restauracja Puzzle.

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

21 sierpnia w godzinach 12:00 – 15:00 zapraszamy również na piknik rodzinny. Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na swoje stoisko, a na nim: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu z BioBazarem, wypożyczalnia planszówek z grami Tactic Games i wiele innych.

W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór amatorów mocnych wrażeń, którzy pomogą mu rozwiązać zagadki detektywistyczne, znaleźć cenne artefakty, poczuć się jak Indiana Jones, a czasem nawet uratować naszą planetę przez zagładą. W każdej dzielnicy czeka na Was inny scenariusz! Wszystkich śmiałków wzywamy do stawienia się w punktach zbiórki kadetów. Spotykamy się w każdej dzielnicy! Więcej informacji i zapisy:  www.zwalcznude.pl.

Uwaga! Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie w nich najwięcej punktów, otrzyma wspaniałą nagrodę – voucher na rodzinny wyjazd nad Morze Bałtyckie ufundowany przez Grupę UNITRAL!

Twoje miejsce jest w naszych szeregach – pomóż nam rozwiązać zagadkę!
Na wydarzenia wstęp jest wolny!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 20 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/