Brakujący element Przywództwa. Sukces w Pracy=Sukces w Rodzinie?

Strona główna » Event » Brakujący element Przywództwa. Sukces w Pracy=Sukces w Rodzinie?

Czy wartości w biznesie są dobre tylko, gdy płyniemy z wiatrem?
Zatrudniamy ludzi czy pracowników?
Jak budować swój autorytet, dając innym przestrzeń do rozwoju?
Model Spójnego Przywództwa
Panel Ojców, Mężów, Prezesów

Wykłady, warsztaty i case study dotyczące przywództwa z Polski, Australi, Anglii i Hiszpanii, w tym z jednego z największych na świecie producentów cyrkonii.

W erze cyfrowej tym ważniejsze jest pytanie o człowieka i jego kompetencje nie tylko w sferze zawodowej, ale osobistej. Dotychczasowy model przywództwa opartego na sile nie sprawdzi się w gospodarce cyfrowej z nowym pokoleniem pracowników.

Przywództwo definiujemy przede wszystkim przez to, co reprezentujemy sobą jako człowiek, dlatego konferencja łączy w jednym wydarzeniu ważne role zawodowe i społeczne. J..C.Maxwell mówi o pięciu poziomach przywództwa od tego, które mamy dane ze stanowiskiem do tego (5 poziom), w którym ludzie podążają za liderem dla tego kim on jest jako osoba. Konferencja będzie o tym jak rozwijać siebie i swoich ludzi do piątego poziomu przywództwa.

Celem konferencji dla najwyższej kadry zarządzającej, jest stworzenie przestrzeni, gdzie będą się gromadzili i rozwijali Liderzy, którzy faktycznie chcą wziąć większą odpowiedzialność za świat bliższy i trochę dalszy, którzy wierzą, że miarą prawdziwego sukcesu jest zarówno dobry wynik firmy, jak i jakość życia osób ten wynik tworzących i przy tym mają świadomość wpływu na rozwój młodego pokolenia.

Zapraszamy na wyjątkową konferencję dla liderów biznesu:
„Sukces w pracy = sukces w Rodzinie? Brakujący element Przywództwa”.

2 Lutego 2017 r. od 8:00-18:00 (w czwartek)

Bilety dostępne pod adresem https://humanites.evenea.pl/

Program konferencji dostępny pod linkiem oraz poniżej:

Konferencja Liderów Biznesu

Jest to wyjątkowa w Polsce konferencja dla biznesu, na którą zapraszamy liderów biznesu ze swoimi życiowymi partnerami proponując rodzinne bilety dla dwóch osób.

Płatność za konferencję traktujemy po pokryciu kosztów wydarzenia jako cegiełkę na rzecz APLO 2017 (Akademia Przywództwa Liderów Oświaty), naszego wiodącego programu rozwoju przywództwa w edukacji, na którego kolejną edycję cały czas nie mamy jeszcze pełnego finansowania. Informacje o Akademii, której absolwentami jest już około 500 dyrektorów szkół i jednostek samorządów lokalnych można znaleźć na stronie www.aplo.pl.

#BrakującyelementPrzywództwa, #SpójnePrzywództwo
8:00-9:00 Rejestracja i poranna kawa
9:00-9:40 Otwarcie Konferencji i wprowadzenie do warsztatów
Zofia Dzik, Prof. Zbigniew Izdebski, Małgorzata Rymaszewska, Magdalena Skopińska, Ks. dr Jarosław Szymczak
9:40-11:00 Blok warsztatowy – symultaniczny
1. Żyli długo i szczęśliwie
Prof. Zbigniew Izdebski
Zaczynamy i kończymy bez dzieci. Jak dbać o emocjonalną i fizyczną bliskość w dzisiejszym zabieganym świecie?
2. Jak budować relacje w związkach po rozwodzie?
Małgorzata Rymaszewska
Czy istnieje sposób, aby zminimalizować teraźniejsze i przyszłe obciążenie dzieci skutkami naszych decyzji, jako rodziców, w myśl zasady, że z dziećmi nigdy nie bierzemy rozwodu?
3. Co ma ciało do emocji?
Magdalena Skopińska
Na ile jesteś świadomy swoich schematów reagowania np. na konflikt lub zagrożenie? Czy wiesz, co ciało mówi Ci o Twojej podstawowej odpowiedzi na te sytuacje? Czy faktycznie można zarządzać emocjami poprzez ciało?
4. Jak budować swój autorytet, dając innym przestrzeń do rozwoju? Integralne podejście do życia.
Ks. dr Jarosław Szymczak
Co chciałbyś, aby za 10 lat powiedzieli o Tobie pracownicy, Twój życiowy partner, Twoje dzieci i Ty sam?
11:00-11:30 Przerwa kawowa
11:30-12:30 Spójne Przywództwo – Droga rzadziej wędrowana.
Zofia Dzik
Brakujący Element Przywództwa. Autorski model wypracowany i sprawdzony na gruncie polskim jako odpowiedź na jednowymiarowy rozwój liderów w Polsce po transformacji społecznej w 1989 roku.
12:30-13:10 W świecie rytmu i ciszy.
Piotr Gospodarczyk
13:10-14:10 Lunch
14:10-15:10 Panel Ojców, Mężów, Menedżerów.
Christophe Dubus, Piotr Dziwok, Przemysław Powalacz
Czy mężczyźni faktycznie zatracają się na wojnie ekonomicznej? Czy to prawda, że w świecie męskim, albo mówimy o emocjach albo o inteligencji – rzadko o inteligencji emocjonalnej? Na ile Prezes, Mąż, Ojciec to ciągle ta sama osoba?
15:10-15:20 Przerwa kawowa
15:20-16:10 Zatrudniamy ludzi czy pracowników?
Kathy Bunce
Dlaczego w jednej z największych firm wydobywczych na świecie pracują setki nauczycieli? Jak zmienić filozofię zatrudniania pracowników na filozofię zatrudniania ludzi w czynach nie słowach?
16:10-17:00 Czy wartości w biznesie są dobre tylko, gdy płyniemy z wiatrem?
Peter Brookes-Smith
W mgliste, dżdżyste dni, słoneczne letnia pogoda zyskuje na znaczeniu; W swoim wystąpieniu Peter porusza temat jak dużo trudniejszym jest budowanie firmy w oparciu o wartości w niesprzyjających warunkach, kiedy jest zimno, ciemno i wszyscy są głodni.
17:00-17:30 Zakończenie – czas na dyskusje w kuluarach