Dyplom dla dziadka!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Dyplom dla dziadka!

Nasza Fundacja Humanites − Sztuka Wychowania patronuje wielu inicjatywom służącym dobru wszystkich członków rodziny, zarówno dzieci, rodziców, jak i dziadków.

Już w najbliższy poniedziałek, 16 marca, o godzinie 17:10, w auli głównej Szkoły Głównej Handlowej przy Al. Niepodległości 162 (stacja metra „Pole Mokotowskie”) odbędzie się konferencja „WŁĄCZ SIĘ NA STAROŚĆ” adresowana do emerytów, seniorów i wszystkich zainteresowanych.

Chcą Państwo zmienić coś w swoim życiu i nie wiecie, od czego zacząć? Macie pasje, które chcielibyście rozwijać, a może potrzebujecie pomocy w ich odkryciu? Nie zgadzacie się na bierność i nudę? Zapraszamy, ta konferencja jest właśnie dla Was!

Wśród zaproszonych gości będą między innymi poseł Michał Szczerba, pisarka Maria Ulatowska, psycholog i terapeuta Zuzanna Celmer. Gorąco zapraszamy!


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*