DOBRE STRONY, dobra impreza dla całej rodziny!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » DOBRE STRONY, dobra impreza dla całej rodziny!

W niedzielę zakończyła się IV edycja ogólnopolskich Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY (23-26 maja 2013).

DOBRE STRONY przyczyniają się do upowszechniania czytelnictwa edukując, proponując dobrą literaturę, podpowiadając, co warto czytać oraz wspierając rynek wydawniczy m.in. poprzez wybór książki roku.

Tegoroczna nagroda ufundowana Prezydenta Miasta Wrocławia – 30 tysięcy złotych przeznaczone na wydanie kolejnej pozycji dla młodych czytelników przypadła wydawnictwu Media Rodzina za Pejzaż z gżegżółką Małgorzaty Strzałkowskiej.

Na gości, poza tradycyjnymi spotkaniami z autorami i wydawcami czekały liczne atrakcje: m.in. warsztaty szycia maskotek ze skarpetek czy rymowania z Koziołkiem Matołkiem, spektakl Wielka podróż Malinowego Królika Wrocławskiego Teatru Lalek oraz konkursy, w tym konkurs dla młodych bajkopisarzy „A to moja bajka właśnie…”. Prace nagrodzone w tym konkursie zostaną wydane przez organizatorów w formie książki, która zostanie zaprezentowana podczas kolejnej edycji DOBRYCH STRON.

Wrocławskie DOBRE STRONY mają już swoją tradycję i z roku na rok przyciągają coraz większe tłumy dzieciaków i nowych wystawców. Piąta, jubileuszowa edycja odbędzie się za rok, a już dzisiaj Organizatorzy serdecznie zapraszają na Wrocławskie Tanie Książek Czytanie – wielki kiermasz literatury we Wrocławiu w dniach 20-23 czerwca 2013.

Więcej informacji o na stronie: www.wpdk.pl.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*