„Bill i spółka” na wakacje

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » „Bill i spółka” na wakacje

Wakacje w pełni, plaże są pełne wczasowiczów, szlaki górskie wypełnione turystami, a na jeziorach pływają białe żaglówki. Wakacje to czas zabawy, aktywności na świeżym powietrzu i wielu godzin biegania oraz jeżdżenia a rowerze. Wakacje to też dobry czas na nadrobienie zaległości kinowych. A propozycji na rodzinne wyjście do kina nie brakuje. Jedną z nich jest film „Bill i spółka”, który już od 21 sierpnia będzie w kinach w całym kraju.

Bill to nietypowy koala. Ten australijski torbacz w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku nie jest ani leniwy, ani nie unika towarzystwa. Kocha przygody, lubi słońce, uwielbia psocić i robić kawały.

Jego misja jest jednak całkiem „na serio” – pewnego dnia Bill postanawia wyruszyć w podróż, by odnaleźć swojego tatę. W tej wyprawie przez australijskie stepy, sawanny i lasy, towarzyszyć mu będą przyjaciele. Z ich pomocą nawet największa przeszkoda będzie możliwa do pokonania.

Myślę, że film ten spodoba się nie tylko maluchom, ale i ich rodzicom urozmaicając wakacyjne atrakcje.

Zwiastun filmu „Bill i spółka”


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*