Akcja „Dwie godziny dla rodziny” – ZAPRASZAMY!

Strona główna » Mam rodzinę » Aktualności » Akcja „Dwie godziny dla rodziny” – ZAPRASZAMY!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny przypadającego na 15 maja, a ustanowionego w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, Fundacja Humanites-Sztuka Wychowania zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników do wzięcia udziału w akcji „DWIE GODZINY DLA RODZINY”.

Celem akcji jest wykorzystanie obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny, przypadającego na 15 maja do wzmacniania relacji rodzinnych oraz budowania i umacniania tożsamości młodego pokolenia.

Chcemy zachęcić Państwa i Państwa Pracowników aby tego dnia poświęcić czas po pracy nie na zakupy czy oglądanie telewizji, ale na efektywne spędzenie czasu ze swoją rodziną, na rodzinną rozmowę o wspomnieniach z dzieciństwa, pogawędkę o dziadkach, krewnych, sąsiadach, przyjaciołach, o naszych marzeniach, rodzinnych pamiątkach, zwyczajach, tradycjach, rytuałach, do sięgnięcia na nowo do starych zdjęć. Tematem przewodnim w tym roku są „Szkolne Wspomnienia – przez Pokolenia”.

Zapraszamy! Zarejestruj swoją firmę, instytucję, przedsiębiorstwo. Więcej informacji.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

Możesz używać znaczników HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*