Życie od Kuchni

Strona główna » Temat » Życie od Kuchni

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Życie od Kuchni

Przedstawiamy1 wpisy (z4 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3272

  Czujesz, że nie umiesz zarządzać domowym budżetem na jedzenie? Popełniasz błędy żywieniowe? Nie potrafisz gotować i boisz się wprowadzić zmiany w swojej kuchni? Nie wiesz, jak walczyć ze złymi nawykami? Zgłoś się do nowego programu TVP2!

  Dzięki zmianom w kuchni poprawimy stosunki panujące w Twojej rodzinie
  Wiosną pokażemy kuchenną stronę życia polskich rodzin. Czy wspólne spożywanie posiłków ma wpływ na relacje w rodzinie? Co znajdziemy na talerzach dorosłych Polaków i ich dzieci? Czy wiemy, co jemy? Jak walczyć z problemami żywieniowymi? Ile czasu wspólnie spędzamy przy stole? Jaka jest jakość relacji rodzinnych?

  Zmiany, które Ci zaproponujemy, dotyczą nie tylko sfery żywieniowej i ekonomicznej, ale przede wszystkim poprawy stosunków panujących w Twojej rodzinie. Transformacja dokonana przez naszych ekspertów spowoduje zmianę jakości Twojego życia na lepsze oraz radość domowników z przebywania ze sobą.

  Wyślij maila na adres: zycieodkuchni@tvp.pl.
  Zostaw krótką informację o sobie, zdjęcie swojej rodziny oraz kontakt telefoniczny, a my oddzwonimy do Ciebie!
  http://www.tvp.pl/o-tvp/o-tvp/aktualnosci/uporzadkuj-swoje-zycie-zacznij-od-kuchni/9717081

  #4846

  Bardzo ciekawa propozycja!

  Polecam http://www.tantratao.pl/

  #4847

  A mogę Was zapytać co teraz bardziej się opłaca montować w łazience? wanna czy jednak kabina prysznicowa?jakieś wady zalety?

  #3273

  Kuchnia? Jeśli o tym mowa to dobrze jest zapamiętać to, że w takim miejscu dobrze jest stworzyć wyjątkową atmosferę, np. panele szklane rozjaśnią wnętrze i nadadzą kuchni specyficznej magii, co pozwoli nam skupić się na fantastycznym gotowaniu 🙂

Przedstawiamy1 wpisy (z4 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.