Z jakim przewoźnikiem jechać do Belgii?

Strona główna » Temat » Z jakim przewoźnikiem jechać do Belgii?

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Z jakim przewoźnikiem jechać do Belgii?

Przedstawiamy1 wpisy (z4 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3554

  Mężowi trafiła się oferta pracy w Belgii, w chłodni. Wyjeżdża zaraz po świętach. Nigdy tam nie jeździł i zastanawiamy się z usług którego przewoźnika skorzystać. Możecie kogoś doradzić?

  #4833
  Sol

  A gdzie mieszkacie? Jak obsługuje wasz region firma http://vanwiatrak.pl/ to niech mąż z nimi jedzie. To dobra i sprawdzona firma, sama wielokrotnie jeździłam z nimi do Niemiec, również do pracy.
  Mają dobre podejście do klienta, traktują go po prostu z szacunkiem, a niestety nie wszędzie jest to standardem. Do tego ich pojazdy są sprawne, zadbane, a kilka jest chyba nawet nowych. No i wewnątrz też jest bardzo komfortowo, podróż prawie nie męczy. Jest nawet telewizor z dvd, można więc sobie oglądać coś podczas podróży.

  #4985

  Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić http://perfectbus.pl/index.php , sprawdzona firma, sama kilka razy jeździłam z nimi do Niemiec i Holandii, jazda komfortowa, kierowcy bardzo mili i sympatyczni, dowożą pod wskazany adres więc nie trzeba się martwić o przesiadki i załatwianie kogoś, kto nas odbierze.

  #3555

  A czemu nie samolot?

Przedstawiamy1 wpisy (z4 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.