Wyjazd z pracownikami

Strona główna » Temat » Wyjazd z pracownikami

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Wyjazd z pracownikami

Przedstawiamy1 wpisów (z11 całości)
  • Autor
    Wpisy

Może jest ktoś na forum, kto prowadzi firme i pomoże mi wybrac jakieś fajne miejsce na wyjazd integracyjny?

Polecam Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej nad Jeziorem Żywieckim

Dla zorganizowanych grup gości jest szeroki wybór integracyjnych imprez i atrakcji, wśród których każda grupa znajdzie coś dla siebie, zgodnie z zainteresowaniami oraz preferowanym stopniem aktywności przy spędzaniu wolnego czasu.

W trakcie wycieczek, imprez i zabaw, nawet tych naprawdę ekstremalnych jest bezpiecznie. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy, posiadający odpowiednie przygotowanie merytoryczne i psychologiczne.

Dla wielbicieli muzyki folklorystycznej, ludowych klimatów, żwawych tańców z hołubcami i tradycyjnego jadła jest:
    zabawa interaktywną „napad zbójnicki”
    biesiada góralską przy ognisku z pieczeniem warchlaka i przygotowaniem duszonek
    występy zespołów i artystów folklorystycznych lub gawędziarzy
    przejazdy wozami farmerskimi
    Inne miejsca, inne czasy, inny świat

Gdy pragniecie zakosztować odmiennych kultur, poczuć smaki z innych części świata lub na jeden wieczór przenieść się z nami do innej epoki zorganizują dla Was:
    Wieczór irlandzki przy muzyce celtyckiej, z prezentacją i degustacją whisky oraz zabawą interaktywną „zespół tańców irlandzkich”
    Wieczór hinduski z tańcem brzucha i bukietem egzotycznych smaków
    Imprezę Flower Power Night, pulsującą entuzjazmem epoki dzieci kwiatów
    Pokazy walk rycerskich lub tańców dworskich,
    Bal jaskiniowców
    Koci wieczór – zabawa w kocich przebraniach z konkursami tematycznymi i mnóstwem śmiechu
    Wieczór z zabawą inspirowaną inną epoką – wybierzcie sami
    Przetańczyć całą noc…

Jeśli Waszą pasją jest taniec, a najlepiej bawicie się wirując na parkiecie jest wiele sprawdzonych propozycji do wyboru:
    Wieczór flamenco, kipiący temperamentem i ekspresją
    Pokazy i konkursy tańca towarzyskiego
    Bale i zabawy taneczne, obfitujące w dodatkowe atrakcje i niespodzianki

Pokonaj stres

Poszukującym przede wszystkim odstresowania, doładowania dobrą energią (również poprzez odpowiednio skomponowane menu) oraz przywrócenia wewnętrznego spokoju i dobrego samopoczucia, polecamy:
    Wieczory szamańskie z dynamicznym tańcem afrodance przy dźwięku bębnów oraz z bieganiem po ogniu
    Weekendy relaksujące z jogą, choreoterapią, muzykoterapią i masażem misami tybetańskimi
    Zajęcia energetyzujące oparte na wschodnich technikach ruchowych i relaksacyjnych
    Pokazy makijażu, podczas których profesjonalni wizażyści pomogą lepiej podkreślić atuty naszej urody

Przygody na wodzie

Dzięki położeniu naszego ośrodka nad malowniczym Jeziorem Żywieckim możemy zaproponować Państwu wiele ciekawych rozrywek wykorzystujących potencjał tego akwenu, takich jak:
    Bitwy morskie i regaty „pogoń za lisem”
    Regaty żeglarskie i windsurfingowe
    Wycieczki kajakowe
    Zawody wędkarskie
    Emocje sportowe

Kto lubi rywalizację połączoną z ruchem na świeżym powietrzu i świetną zabawą będzie w swoim żywiole biorąc udział w:
    Rozgrywkach paintballowych z zadaniem bojowym do wykonania
    Urozmaiconych zabawach integracyjnych połączonych z aktywnością fizyczną, jak strzelanie z łuku, wyścig na szczudłach i inne
    Olimpiadach na wesoło, pełnych zabawnych konkurencji – ruch, emocje i mnóstwo śmiechu
    Trekkingu górskim z wykonywaniem zadań zespołowych
    Zastrzyk adrenaliny

Jeśli chcecie wycisnąć z siebie siódme poty, zdobyć nowe umiejętności, by radzić sobie w najsurowszych warunkach, jeżeli chcecie przeżyć mocną przygodę, którą będziecie jeszcze długo wspominać, musicie koniecznie wypróbować zajęcia i konkurencje survivalowe prowadzone przez rezerwistów wojsk desantowo powietrznych.
    http://www.hotelodys.pl/imprezy-grupowe/
    Kontakt: Pani Monika

Pozdrawiam

Polecam Ofertę Piwną :cheer:
    Pzdr

Mnie osobiście nudzą tradycyjne wyjścia na piwo, ile można a firma jednak nie wpada na interesujące wyjścia/wyjazdy, wolę zostać w domu:)

A kto powiedział że wypad na piwo musi być nudny? Zwłaszcza jeżeli na określony program i oprócz zwiedzania zawiera biesiadę oraz degustację 7 różnych rodzajów piw jednego browaru. Wypad na piwo nie musi być nudny wystarczy go dobrze zorganizować 😉 I właśnie od tego jesteśmy :cheer:

Zalezy od tego czego oczekujesz po takim wyjeździe-jak dzikiej imprezy pijackiej to tak jak kolega mówi impreza piwna jak znalazł. Ja preferuję robienie czegos ciut ciekawszego, rzadziej a fajniejszego. Przykład: http://www.wyjazdygrupowe.pl/strona-glowna.html zależy też od kosztów jakimi dysponuje firma i dopiero wtedy można coś doradzać. Ja zawsze jednak jestem za czymś aktywnym co naprawde ucieszy pracownika i czego sam pewnie by nie zrobił.

W mojej firmie jakiś czas temu bawiliśmy się na wyjeździe integracyjnym nad zalewem zegrzyńskim pod Warszawą .Znajduje się tam centrum rekreacyjne Promenada. W sumie byłam już na wielu tego typu wyjazdach ale ten podobał mi się najbardziej 🙂 Nawet nie wiedzialam, że dosłownie o rzut beretem od centrum stolicy można znaleźć takie fajne miejsce .
    Zalew, plaża, tereny leśne. Wiele różnych atrakcji sportowych (na wyjeździe mieliśmy sporo ciekawych konkursów związanych ze sportem).
    Jedzonko również pierwsza klasa. Każdy sobie podrinkował przy meksykańskim barze przy plaży 😉

Wg mnie bardzo dobry jest wyjazd z jakimiś atrakcjami, typu paintball, czy park wspinaczkowy. W Piasecznie jest Laser Camp, też świetna sprawa, moja siostra tam była na spotkaniu integracyjnym z pracy i mówiła, że świetnie się wszyscy bawili. Takie integrację to ważna sprawa, szczególnie w pracy zespołowej

Jeśli planujecie taki wyjazd to pomyślcie o noclegach. Ja ze swojej strony mogę Wam podpowiedzieć, że tutaj – http://www.hotelaramis.pl możecie sobie bez wahania zamówić, bo hotel przeze mnie sprawdzony 🙂

Fajne propozycję, szkoda tylko, że mało która firma organizuje takie, zazwyczaj zaczyna sie i kończy na wyjściu na pizze i piwo…

lazyhazy
    Participant

Co prawda do tej pory w Hotelu Odys w Tresnej koło Żywca byłam tylko z rodziną (świetnie wspominamy ten wyjazd) to mogę polecić to miejsce również na wyjazdy pracownicze. Poznaliśmy tam kilka osób, które pojechały do Ośrodka Wypoczynku Odys własnie ze swoją firmą i cała grupa bawiła się świetnie 😉 Sprawdźcie, co proponują domki nad Jeziorem Żywieckim. My na pewno tam jeszcze wrócimy.

Przedstawiamy1 wpisów (z11 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.