Wakacje

Strona główna » Temat » Wakacje
Przedstawiamy1 wpisów (z15 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3304

  Znowu wakacje i znowu dylemat gdzie i jak mamy jechać. Chciałem sam pojechać na mazury i zrobić jakiś kurs żeglarski, ot tak dla własnej przyjemności. Bez rodziny. A tu razem w „komplecie” pojedziemy ….. sam nie wiem gdzie.

  #4186

  Tez bym chciała czasami wyjechać, zostawić wszystko. Takie tam …
  „wsiąść do pociągu byle jakiego”;)

  #4821

  Mazury to świetne miejsce dla rodziny, każdy tam znajdzie zajęcie dla siebie 😉

  Polecam http://www.studia-walbrzych.edu.pl/

  #4826

  Ja bym sama nie chciała.

  #4835

  Ja też wolałabym z rodziną niż samemu, samemu to zanudzić się można. W tym roku jadę do Chorwacji właśnie z mężem i już nawet wykupiliśmy wycieczkę w biurze Aviatourtravel. To małe biuro, ale pewne i sprawdzone.
  Woleliśmy podróż zorganizowaną, chociaż wiele osób teraz woli raczej na własną rękę wyjeżdżać. Ale dla mnie to wygoda, że ktoś inny zatroszczy się o wszystko, a ja mogę się oddać tylko rozrywkom i lenistwu.

  #4836

  W Chorwacji jest pięknie! Uwielbiam ten kraj! 🙂

  Polecam http://www.zhiser.com.pl/

  #4880

  Ja co raku jeżdżę w okolicę Łazów. Jeśli chcesz zarezerwować noclegi blisko morza to polecam http://solaris.turystyka.pl. Powinieneś być zadowolony, blisko do Mielna, na plażę i wiele atrakcji. 😆 😆 😆

  #4888

  JA wolę rodzinne wakacje, bo jest to czas kiedy na spokojnie możemy pobyć razem (w normalne dni nie da się, praca, szkoła, zajęcia i wszystko w biegu). Chociaż nie ukrywam, że dobrze jeśli mamy możliwość zorganizowania sobie kilku dni dla siebie:)
  My w tym roku lecimy do Chorwacji. Ja już tam byłam i bardzo mi się podobało, a teraz zabieram rodzinę.

  ____________
  Parkujemy długoterminowo

  #4909
  Sol

  Ja również wolałabym wyjechać z rodziną niż samemu. Ale jak chce się jechać w tyle osób, to trzeba mieć niezły budżet, albo ewentualnie szukać i organizować wyjazd na własna rękę. W wielu hotelach jest na przykład możliwość dostawek albo w ogóle dzieci są taniej kwaterowane, czego biura podróży mogą nie uwzględniać. W tym roku na przykład wybieramy się do Turcji. Zatrzymamy się w tym hotelu w Bodrum: http://www.qtravel.pl/inspiracje/hotel-kefaluka-resort-bodrum-turgutreis-id280
  Zaoferowali nam nawet rabat, bo jedziemy w 6 osób.

  #4916

  A ja oczywiście z rodziną wyruszam w Bieszczady. Cisza, spokój, komfort. Mamy sprawdzone domki do wynajęcia Słoneczna Kraina w Wołkowyji w których jest wszystko co potrzeba, a że mogę już z pociechami pochodzić po szlakach, to właśnie stamtąd mamy doskonały punkt startowy. Ja nie mam nic przeciwko spędzaniu wakacji z rodziną. W ciągu roku nie zawsze jest czas żeby spędzać wspólnie chwile, dlatego należy wykorzystać do tego wakacje 😀

  #4952

  Kiedyś też zwiedzaliśmy aktywnie Bieszczady. Teraz przenieśliśmy zainteresowanie do Szczawnicy. W hotelu U Kowala http://www.ukowala.eu znajdziemy zakwaterowanie o każdej porze 😉

  #4961

  A ja proponuję zastanowić się nad wakacjami w Polsce.MOże być taniej oraz równie przyjemnie ponieważ w naszym kraju mamy wiele fajnych oraz ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić. Piszę tutaj na przykład o Białce Tatrzańskiej. Możecie sobie zerknąć na stronę:
  http://www.termabialka.pl/

  Znajdują się tam obecnie świetne termy czyli bardzo duży kompleks saun oraz basenów. Zwykle całe dnie spędzamy rodzinnie albo na nartach albo na szlakach tak więc po męczącym dniu lubimy wybrać się właśnie do term.

  #4964

  W tym roku pogoda dopisała i nie była kapryśna jak to zwykle bywało. Spokojnie można było wypocząć nad naszym morzem. Jednak niektórzy tak jak ja na przykład są dopiero przed urlopem i raczej ja go nie spędzę w kraju bo już upałów raczej nie będzie. Skorzystałem z oferty „No Limits” i śmigam do Chorwacji:)

  #4968

  Znowu wakacje i znowu dylemat gdzie i jak mamy jechać. Chciałem sam pojechać na mazury i zrobić jakiś kurs żeglarski, ot tak dla własnej przyjemności. Bez rodziny. A tu razem w „komplecie” pojedziemy ….. sam nie wiem gdzie.

  No to już nie masz problemu 🙂

  #3305

  Ja w tym roku wybieram orientalny kierunek Japonia, właśnie przeglądam na stronie mojego touroperatora szczegóły na http://logostour.pl/wycieczki-japonia Życzcie mi udanego wypoczynku

Przedstawiamy1 wpisów (z15 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.