Telewizja

Strona główna » Temat » Telewizja
Przedstawiamy1 wpisów (z41 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3302

  Od ponad roku nie mamy w domu telewizora i dekodera. Zniknął problem kto i kiedy ma oglądać. Kto i kiedy ma odejść od telewizora. Owszem komputer/net jest i pewnie nie da się bez żyć. Na poczatku przez pierwsze kilka tygodni był problem, ale się udało. Dziś po roku jest spokój. Jenak da się żyć bez telewizora.

  #4190

  Mamy w domy to samo, więc wiem o czym mowisz /piszesz/ Jednak da sie żyć bez codziennego gapienia sie /ślepo/ w telewizor. Mimo, że część znajomych uważa to za dziwactwo, …. „jak możecie bez tv?” a Jednak jak widać MOŻEMY!

  #4194

  Tak 3 mać. TV klamie :woohoo:

  #4195

  Tak wiem ….
  Opium dla mas 🙂

  #4198

  Dzieci pytaja mnie jak to bylo gdy telewizja nie byla kolorowa?
  Jak to? rogram zaczynal sie o 15;30?
  I konczyl o 23;00?
  A ja na to, ze kolezanki i kolegow spotykalo sie pod trzepakiem i na boisku.
  A nie na komunikatorach.

  #4199

  Owszet tak ale tylko w nagrode. Po odrobieniu lekcji. posprzątaniu pokoju. Nie jest to latwe. Może kiedyś sie uda 🙂

  #4234

  Telewizor jest traktowany jak członek rodziny. Większość ludzi młodych traktuje telewizje bezkrytycznie. To smutne. 🙁

  #4236

  Przeciętne dziecko ogląda około 2 godziny dziennie tv. Grozi to problemami w szkole i nadwagą. A na rynku widać, że pojawiają się kanały skierowane tylko dla dzieci i to 24h na dobę.

  #4255

  A może by tak posilek bez TV?
  TV zawładnęła naszym życiem!!!!!
  Oglądamy wszystko jak leci!!!!
  Lepiej oglądać TV niż rozmawiać?

  #4258

  Tak, tak najlepiej posadzić dziecko przed TV i samemu odpoczywać. I to się nazywa bez stresowe wychowywanie dziecka. Do tego największy pakiet w TV satelitarnej i hulaj dusza. Zwłaszcza, że zbliżają się długie jesienno zimowe wieczory. TV zbiera żniwo.

  #4269

  No i zaczynamy sezon na TV. Krótsze dnie, wcześniej zapada zmrok. Dostarczyciele tv i reklamodawcy zacierają ręce. W im graj. Ja to mam za sobą, nie mam telewizora w domu. Ufff…

  #4274

  Dzieci bawily się w domu piłką i ……już nie mamy telewizora na ścianie. No tak …..chyba jednak poczekamy z zakupem nowego 🙂

  #4282

  Jeden telewizor się zepsuł i ostał się jeden. 🙁 „tragedia”, „koszmar” „nie da się żyć” i co dalej? Jak wytłumaczyć dzieciom, że nie kupimy nowego telewizora. Jak przeżyje dwa tygodnie to będzie super 🙂 O swoim sukcesie poinformuje za dwa tygodnie 🙂

  #4289

  Właśnie złożyłem wypowiedzenie NC+ i czekam na telefony z działu utrzymania klienta 🙂 . Nie mogę się doczekać:) super świetnej oferty. No to powodzenia.

  #4296

  Kilka dni temu kot wskoczył na telewizor i …..już nie ma telewizora. I kogo obciążyć kosztami za nowy telewizor? Chyba zrobił mi przysługę.
  🙂
  Tak więc nie ma telewizora w domu.

Przedstawiamy1 wpisów (z41 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.