Telewizja

Strona główna » Temat » Telewizja
Przedstawiamy1 wpisów (z41 całości)
  • Autor
    Wpisy

Od ponad roku nie mamy w domu telewizora i dekodera. Zniknął problem kto i kiedy ma oglądać. Kto i kiedy ma odejść od telewizora. Owszem komputer/net jest i pewnie nie da się bez żyć. Na poczatku przez pierwsze kilka tygodni był problem, ale się udało. Dziś po roku jest spokój. Jenak da się żyć bez telewizora.

Mamy w domy to samo, więc wiem o czym mowisz /piszesz/ Jednak da sie żyć bez codziennego gapienia sie /ślepo/ w telewizor. Mimo, że część znajomych uważa to za dziwactwo, …. „jak możecie bez tv?” a Jednak jak widać MOŻEMY!

Tak 3 mać. TV klamie :woohoo:

Tak wiem ….
    Opium dla mas 🙂

Dzieci pytaja mnie jak to bylo gdy telewizja nie byla kolorowa?
    Jak to? rogram zaczynal sie o 15;30?
    I konczyl o 23;00?
    A ja na to, ze kolezanki i kolegow spotykalo sie pod trzepakiem i na boisku.
    A nie na komunikatorach.

Owszet tak ale tylko w nagrode. Po odrobieniu lekcji. posprzątaniu pokoju. Nie jest to latwe. Może kiedyś sie uda 🙂

Telewizor jest traktowany jak członek rodziny. Większość ludzi młodych traktuje telewizje bezkrytycznie. To smutne. 🙁

Przeciętne dziecko ogląda około 2 godziny dziennie tv. Grozi to problemami w szkole i nadwagą. A na rynku widać, że pojawiają się kanały skierowane tylko dla dzieci i to 24h na dobę.

A może by tak posilek bez TV?
    TV zawładnęła naszym życiem!!!!!
    Oglądamy wszystko jak leci!!!!
    Lepiej oglądać TV niż rozmawiać?

Tak, tak najlepiej posadzić dziecko przed TV i samemu odpoczywać. I to się nazywa bez stresowe wychowywanie dziecka. Do tego największy pakiet w TV satelitarnej i hulaj dusza. Zwłaszcza, że zbliżają się długie jesienno zimowe wieczory. TV zbiera żniwo.

No i zaczynamy sezon na TV. Krótsze dnie, wcześniej zapada zmrok. Dostarczyciele tv i reklamodawcy zacierają ręce. W im graj. Ja to mam za sobą, nie mam telewizora w domu. Ufff…

Dzieci bawily się w domu piłką i ……już nie mamy telewizora na ścianie. No tak …..chyba jednak poczekamy z zakupem nowego 🙂

Jeden telewizor się zepsuł i ostał się jeden. 🙁 „tragedia”, „koszmar” „nie da się żyć” i co dalej? Jak wytłumaczyć dzieciom, że nie kupimy nowego telewizora. Jak przeżyje dwa tygodnie to będzie super 🙂 O swoim sukcesie poinformuje za dwa tygodnie 🙂

Właśnie złożyłem wypowiedzenie NC+ i czekam na telefony z działu utrzymania klienta 🙂 . Nie mogę się doczekać:) super świetnej oferty. No to powodzenia.

Kilka dni temu kot wskoczył na telewizor i …..już nie ma telewizora. I kogo obciążyć kosztami za nowy telewizor? Chyba zrobił mi przysługę.
    🙂
    Tak więc nie ma telewizora w domu.

Przedstawiamy1 wpisów (z41 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.