STREFA WOLNA OD KIBICA

Strona główna » Temat » STREFA WOLNA OD KIBICA

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka STREFA WOLNA OD KIBICA

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
  • Autor
    Wpisy

Właśnie, czy znacie jakąś fajną strefę bez kibica? Bez piłek, szalików i koko-coś tam? Nie wiem, ile procent polaków wielbi piłkę kopaną, wiem natomiast że nie 100. Sama mam mnóstwo znajomych, którzy wykrzywiają się na hasło EURO 2012 i usiłują znaleźć jakąś niszę pozbawioną tego tematu. Niestety – radio, TV, gazety, lokalne imprezy, szkoły – wszędzie dominuje jeden temat. A to przecież jeszcze sie nie zaczęło. Aż boję się myśleć, co będzie gdy cały ten młyn ruszy. Dlatego proszę – jak coś wiecie o innych klimatach, napiszcie. Bo ogłupieję!

Majka solidaryzuję się z tobą i też szukam kawałka obszaru wolnego od koko -koko. Niestety, rodzone dziecko zaśmieca mi dom gadżetami wątpliwej tresci i urody, a koko-koko odśpiewywane jest i przy zupie, i w kąpieli. Nie wiem, jak przeżyję ten czerwiec, ale już dziś mam ochotę wyjechać do Tybetu – bo i daleko, i wysoko. Jeśli ktoś ma jakiś fajny sposób na przetrwanie euro, tańszy niż dalekie podróże, proszę o patent. Oferuję wdzięczność!:silly:

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.