sprzedaż ubrań

Strona główna » Temat » sprzedaż ubrań

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka sprzedaż ubrań

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3650
  wiola harbat
  Participant

  Moja mama na stale mieszka w Anglii i tam kupuje ubrania które później ja w Polsce sprzedaje na allegro. Zawsze korzystałam z usług Poczty Polskiej ale ostatnio stwierdziłam że wygodnie by było wysyłam paczki kurierem. Przejrzałam cennik przesyłek kurierskich i zdecydowałam się na ofertę DHL (http://dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/private-customers/domestic-parcels.html) Wysyłanie przesyłek kurierskim wbrew opinią jest bardzo łatwe. Wypełniamy na stronie DHL formularz i podajemy dane dotyczące paczki: waga, wymiary. Określamy w formularzu opcjonalne usługi dodatkowe, np. ubezpieczenie paczki. Od razu otrzymujemy wycenę przesyłki. Podajemy dane nadawce, czyli adres z którego paczka będzie wysyłana oraz dane Odbiorcy, czyli adres, na który paczka ma zostać dostarczona. Następnie ustalamy datę odbioru przesyłki i płacimy on-line.
  Przekazujemy paczkę kurierowi. Wszystko można załatwić nie wychodząc z domu. Na pewno jest to dużo wygodniejsze niż przesyłka na Poczcie Polskiej, a cena usług porównywalna.

  #10635
  dziobak
  Participant

  I to się opłaca? Gdy się tak nad tym zaczynam zastanawiać, to jednak jakoś nie mogę za bardzo w to uwierzyć. Fajne ubrania u nas można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach (dla przykładu odzież damska: http://www.bysisi.pl/ więc nie wiem jak Twoja mama może wyjść „na swoje”. Koszt zakupionych ciuchów + jeszcze koszty przesyłki, które wcale nie są takie małe do PL (tak, sprawdziłem), więc sam nie wiem… Może i kiedyś to był dobry pomysł, ale dziś? No i czas który Twoja mama poświęca na też przecież „kosztuje”.

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.