Rozwód. Jaki prawnik z Trómiasta

Strona główna » Temat » Rozwód. Jaki prawnik z Trómiasta

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Rozwód. Jaki prawnik z Trómiasta

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
  • Autor
    Wpisy
    Sol

Cześć. Postanowiłam wreszcie uwolnić się od męża, który znęcał się psychicznie nade mną oraz dziećmi. Czuję się o wiele lepiej mieszkając sama ale boję się tego co będzie. Czyli rozwodu. Szykuje się pewnie długa sprawa ponieważ mąż twierdzi,że zamierza walczyć o dzieci ( mimo że te chcą zostać ze mną…).
    Zostaje jeszcze kwestia podziału majątku. Nie należeliśmy do biednych osób. Mamy duży dom.
    Czy możecie polecić mi dobrego prawnika z Trójmiasta ( najlepiej z Gdyni), który pomógłby mi przez to przejść?

Małżeństwo nie jest czymś rozerwalnym. W ciężki przypadkach ostatecznością jest separacji, jednak przed posunięciem się do tego proszę sobie dokładnie poczytać rzeczy na stronie sychar.org. Ma nadzieje, że ta strona pomoże rzucić światło na tym małżeństwo tak na prawdę jest. Wszystkiego dobrego, dużo radości w tym radosnym okresie.

Aktualnie bardzo dobre porady prawne świadczy kancelaria pana Buczkowskiego: http://buczkowski-kancelaria.pl/
    Własnie z Gdańska.
    Michał myśle, że jeśli ktoś szuka obecnie pracownika do rozwodów to jednak już dobrze się nad tym zastanowił. Jesli dwie osoby zupełnie się ze sobą nie dogadują to lepiej aby się rozwiodły a nie męczyły. Prawda?

Nie do końca się mogę zgodzić. Często wydaje się to jedyną drogą, ale oczywiście tak nie jest. A w przypadku kiedy jeszcze wchodzą dzieci to większej tragedii niestety nie ma.

Nawet śmierć rodziców jest mniejszą tragedią dla dzieci.

Sol,
    Przed podjęciem jakichkolwiek kroków warto dać sobie jeszcze te parę miesięcy, zapraszam na stronę sychar.org. Przecież te kilka miesięcy w stosunku do całego życia nie jest długo. I jestem pewny, że osób, które będę pomagał na drodze rozwodu znajdzie się cała masa. Jak to zawsze jest kiedy sprawa jest życiowa. Warto umówić się z osobą, która rzuci światło na tą sprawę. Na pewno na stronie znajdziesz kontakt.

Trzymam kciuki, pamiętaj, że nigdzie się nie śpieszy, a decyzji już cofnąć nie będzie można.

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.