Remont domu

Strona główna » Temat » Remont domu
Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3592

  Zastanawiamy się z rodziną nad remontem domu, w szczególności chodzi tu o dach i system orynnowania. Chciałabym zapytać o radę – co waszym zdaniem jet lepsze – rynny plastikowe czy rynny metalowe http://struga-rynny.pl/surowiec/ . Z tego co wiem druga opcja ma większą wytrzymałość na korozje i uszkodzenia mechaniczne. Jakie rozwiązania zastosowałyście/liście u siebie?

  #4934
  ewka
  Participant

  Sądząc po ilości wykonawców to chyba jednak plastikowe http://oferia.pl/wykonawcy/budowa-remont/remonty-i-wykonczenia/ . Przede wszystkim nie trzeba ich malować. Blacha ocynk zawsze po jakimś czasie wygląda nieciekawie. Do tego łatwość montażu. Są całe systemy z denkami, uszczelkami, obejmami. To szybko się montuje i wygląda profesjonalnie. Dwa lata temu zdjęliśmy z naszego domu ostatni fragment ocynkowanej rynny. Zatrzymaliśmy go bo jest na nim data budowy domu – 1936.

  #3593

  Jeśli chodzi o łazienkę to warto aby hydraulika była rozmieszona tak, aby pasowała pod nowoczesne rozwiązania w tym pomieszczeniu. Zazwyczaj w tym pomieszczeniu chce się zawsze posiadać nowinki z magazynów mieszkaniowych!
  Polecam ten artykuł- http://housedecor.pl/5-krokow-do-nowoczesnej-lazienki-sprawdz-czy-je-znasz/ jeśli planujecie remont!

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.