Przedszkole, szkoła

Strona główna » Temat » Przedszkole, szkoła

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Przedszkole, szkoła

Przedstawiamy1 wpisów (z12 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3442

  Hej wiem, że do września jeszcze daleko ale może podpowiecie czy kupujecie książki dla dzieci w internecie??Czy są tańsze?i co z przyborami, internet czy markety albo hurtownie?

  #4473
  #4474
  #4496

  Siostra książki kupuje w internecie i przybory też-*duzo taniej jej wychodzi

  #4537

  Hej jak akurat kupuję podręczniki do technikum przez internet wychodzi taniej niz w ksiegarni stacjonarnej. Co do artykułów szkolnych podobnie, zamawiam przez internet i staram się to już zrobić w maju ewentualnie czerwcu bo ceny w sierpniu różnią się i niejednokrotnie są dużo wyższe. A tak w maju mam już z głowy gorączkę szkolną i wtedy kiedy wszyscy kupują ja mam spokój:)

  #4539
  wiola harbat
  Participant

  kupuje książki dla dzieci przez internet. Zawsze jest to troszkę taniej niz w tradycyjnej księgarni

  #4542

  Polecam wszystkim zbieranie faktur za podręczniki. Osoby, które nie mają prawa do tzw. wyprawki szkolnej ze względu na kryterium dochodowe, a mają tzw. trudną sytuację (wystarczy wielodzietność), mogą ubiegać się o dofinansowanie z innej puli. Wystarczy porozmawiać na początku roku szkolnego z pedagogiem szkolnym i złożyć wniosek, do którego potrzebne będą faktury. Z tego co wiem, duża część tych pieniędzy jest niewykorzystana.
  Pozdrawiam Was bardzo! Beata

  #4598

  Ja kupuję w Internecie, głównie na http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki bo już kilka razy trafiłam rabat, a jak zrobisz zakupy za 299zł to przesyłka jest darmowa. Opłaca się, szczególnie jak macie więcej dzieci

  #4610

  Dzieciaki w tym wieku są najbardziej rządne wiedzy, dlatego to dobry moment na naukę j. angielskiego. Ja moją córkę w tym celu posłałam do dwujęzycznego przedszkola w Piasecznie- kliknij.
  Wiem, że to da jej wiele korzyści w przyszłości i ułatwi jej naukę w późniejszych latach.

  #4611

  Ja tez uważam, że nauka angielskiego od jak najwcześniejszych lat odpłaca się w przyszłości. Dzieci w tym wieku najszybciej łapią i są w stanie przyswoić wiedzę. Dlatego wybrałam Przedszkole Zebra (www], bo tam stanowi to priorytet.

  #4612

  Ja tez uważam, że nauka angielskiego od jak najwcześniejszych lat odpłaca się w przyszłości. Dzieci w tym wieku najszybciej łapią i są w stanie przyswoić wiedzę. Dlatego wybrałam Przedszkole Zebra (www), bo tam stanowi to priorytet.

  #3443

  Jestem właśnie na etapie wybierania dla dziecka książek ale takich dodatkowych do nauki do matury. Okazuje sie, że oprócz ksiązek dobrym pomysłem są też kursy internetowe i takie własnie ostatnio zakupiłam: http://zdasz.to/kursy/oferta może znacie jeszcze jakies inne, fajne formy nauki, przygotowania do matury??Czasem spojrzenie i uczenie sie troche inaczej duzo pomaga, mówię z własnego doświadczenia.

Przedstawiamy1 wpisów (z12 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.