Przedszkole, szkoła

Strona główna » Temat » Przedszkole, szkoła

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Przedszkole, szkoła

Przedstawiamy1 wpisów (z12 całości)
  • Autor
    Wpisy

Hej wiem, że do września jeszcze daleko ale może podpowiecie czy kupujecie książki dla dzieci w internecie??Czy są tańsze?i co z przyborami, internet czy markety albo hurtownie?

Siostra książki kupuje w internecie i przybory też-*duzo taniej jej wychodzi

Hej jak akurat kupuję podręczniki do technikum przez internet wychodzi taniej niz w ksiegarni stacjonarnej. Co do artykułów szkolnych podobnie, zamawiam przez internet i staram się to już zrobić w maju ewentualnie czerwcu bo ceny w sierpniu różnią się i niejednokrotnie są dużo wyższe. A tak w maju mam już z głowy gorączkę szkolną i wtedy kiedy wszyscy kupują ja mam spokój:)

wiola harbat
    Participant

kupuje książki dla dzieci przez internet. Zawsze jest to troszkę taniej niz w tradycyjnej księgarni

Polecam wszystkim zbieranie faktur za podręczniki. Osoby, które nie mają prawa do tzw. wyprawki szkolnej ze względu na kryterium dochodowe, a mają tzw. trudną sytuację (wystarczy wielodzietność), mogą ubiegać się o dofinansowanie z innej puli. Wystarczy porozmawiać na początku roku szkolnego z pedagogiem szkolnym i złożyć wniosek, do którego potrzebne będą faktury. Z tego co wiem, duża część tych pieniędzy jest niewykorzystana.
    Pozdrawiam Was bardzo! Beata

Ja kupuję w Internecie, głównie na http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki bo już kilka razy trafiłam rabat, a jak zrobisz zakupy za 299zł to przesyłka jest darmowa. Opłaca się, szczególnie jak macie więcej dzieci

Dzieciaki w tym wieku są najbardziej rządne wiedzy, dlatego to dobry moment na naukę j. angielskiego. Ja moją córkę w tym celu posłałam do dwujęzycznego przedszkola w Piasecznie- kliknij.
    Wiem, że to da jej wiele korzyści w przyszłości i ułatwi jej naukę w późniejszych latach.

Ja tez uważam, że nauka angielskiego od jak najwcześniejszych lat odpłaca się w przyszłości. Dzieci w tym wieku najszybciej łapią i są w stanie przyswoić wiedzę. Dlatego wybrałam Przedszkole Zebra (www], bo tam stanowi to priorytet.

Ja tez uważam, że nauka angielskiego od jak najwcześniejszych lat odpłaca się w przyszłości. Dzieci w tym wieku najszybciej łapią i są w stanie przyswoić wiedzę. Dlatego wybrałam Przedszkole Zebra (www), bo tam stanowi to priorytet.

Jestem właśnie na etapie wybierania dla dziecka książek ale takich dodatkowych do nauki do matury. Okazuje sie, że oprócz ksiązek dobrym pomysłem są też kursy internetowe i takie własnie ostatnio zakupiłam: http://zdasz.to/kursy/oferta może znacie jeszcze jakies inne, fajne formy nauki, przygotowania do matury??Czasem spojrzenie i uczenie sie troche inaczej duzo pomaga, mówię z własnego doświadczenia.

Przedstawiamy1 wpisów (z12 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.