Przedszkole prywatne czy publiczne

Strona główna » Temat » Przedszkole prywatne czy publiczne

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Przedszkole prywatne czy publiczne

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
  • Autor
    Wpisy

Co jest Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem?
    Swoją opinię mam, ale przed jej wyrażeniem, chciałabym poznać Wasze zdanie. Jakie ono jest?

Opinie są różne – jedni zachwalają prywatne, inni państwowe – i jedne i drugie mają swoje plusy i minusy. Jedno jest pewne – do państwowego przedszkola nie tak łatwo się dostać, prywatne zaś nieraz są bardzo drogie. Osobiście zdecydowałabym się na przedszkole prywatne, bo w mojej okolicy są naprawdę fajne z fajnymi zajęciami dodatkowymi dla maluchów, fajnymi zabawkami, placami zabaw i nawet organizują wycieczki z maluchami. Gdyby jednak mnie nie było na to stać to z pewnością posłałabym dziecko do przedszkola państwowego mimo, że u mnie dzieli je ogromna przepaść jeśli chodzi o atrakcyjność w stosunku to tych prywatnych. Fajny artykuł na temat przedszkoli prywatnych i państwowych można znaleźć na http://babyonline.pl/przedszkole-publiczne-czy-prywatne-fakty-i-mity-o-przedszkolach,jak-wybrac-przedszkole-galeria,2572,r3.html

Przedstawiamy1 wpisy (z2 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.