Problem z kilkulatkiem

Strona główna » Temat » Problem z kilkulatkiem

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Problem z kilkulatkiem

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
  • Autor
    Wpisy
    Sol

Cześć, pisze, bo może któraś z was coś mi poradzi. Mam problem z moim 5-letnim synem, który jest bardzo niegrzeczny i nieposłuszny. Najgorsze jest to, że gdy płacze i krzyczy ja mu ulegam, bo jest mi po prostu głupio przed innymi ludźmi. Myślicie, że potrzebuję psychologa? Możecie polecić kogoś z Warszawy?

Psycholog na pewno nie zaszkodzi, chociaż bardziej chyba potrzebny wam taki, który popracuje przede wszystkim z tobą, bo to w tobie leży chyba problem. Nie ma sensu wstydzić się opinii innych ludzi i tego co powiedzą, gdy twoje dziecko zacznie płakać. W końcu kto jest ważniejszy? Ci inni ludzie, których pewnie więcej nie spotkasz czy twoje dziecko, które trzeba dobrze wychować i wpoić mu pewne zachowania? A ten proces wymaga trochę poświęcenia. Jeśli szukasz dobrego psychologa dziecięcego w Warszawie to polecam panią Monikę Szafraniec z pracowni psychorozowju na Gocławskiej. Tu jest ich strona, gdzie znajdziesz kontakt: http://psychoterapia-kielczyk.pl

wszystko zależy jak poważne są Wasze problemy, ja też ostatnio przeżywałam niemały kryzys, ale jakoś wyszliśmy na prostą 🙂 szukając różnych opinii ekspertów natrafiłam na ten kanał, który serdecznie polecam: Vademecum Świadomego Rodzica To takie darmowe porady psychologa online

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.