Prezent na komunię

Strona główna » Temat » Prezent na komunię

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Prezent na komunię

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #9681
  patrycjusz
  Participant

  Co prawda mamy dopiero marzec, ale znając życie te dwa miesiące miną szybko i nim się obejrzymy będzie już maj. Wtedy właśnie (a w zasadzie na przełomie maja i czerwca) komunię będzie miał mój bratanek. Zastanawiam si już nad jakimś prezentem, pewnie powinno to być coś bardziej związanego z samą uroczystością aniżeli zabawka tudzież gadżet? Myślałem na początku o książeczkach typu:
  http://ecsmedia.pl/c/opowiesci-z-arki-noego-n-iext6158482.jpg
  fot. http://www.smyk.com/
  Zastanawiam się jeszcze nad jakimś ładnym (bogato ilustrowanym) wydaniu Biblii dla dzieci, ale mam też dużo wątpliwości czy to powinien być prezent ode mnie czy raczej od rodziców chrzestnych? Nie chciałabym wchodzić w „ich kompetencje”. Będę wdzięczny za porady.

  #10425
  canton
  Participant

  Jako dodatek do prezentu możesz dołożyć jakieś fajne, modne ciuszki. Dobrą ofertę mają np. tutaj http://magmac.pl/13-odziez- . A biblia… cięzko powiedzieć, dzieci z reguły rzadko mają motywację, żeby zasiąść do dużych rozmiarów knig, niezależnie jak atrakcyjne one są.

  #10622
  partycja
  Participant

  Ciuchy, kosmetyki wydają mi się prezentami zbyt osobistymi. Uniwersalnym pomysłem zwłaszcza dla tych co lubią czytać, jest czytnik e-booków. Przekonałam się o tym w wakacje, na plaży. To bardzo popularna forma rozrywki podczas opalania. Producenci do czytników e-booków dołączają całą bibliotekę, kilkaset darmowych książek, w tym lektur szkolnych – http://www.redcoon.pl/c02230100-Czytniki-e-book30100-Czytniki-e-book . Książka łatwo może się zniszczyć gdy czytamy ją jadąc autobusem, czy opalając się nad wodą. Myślę że to uniwersalny i fajny pomysł na prezent

Przedstawiamy1 wpisy (z3 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.