Praca dla dzieci /młodzieży/ na wakacje.

Strona główna » Temat » Praca dla dzieci /młodzieży/ na wakacje.

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Praca dla dzieci /młodzieży/ na wakacje.

Przedstawiamy1 wpisów (z10 całości)
  • Autor
    Wpisy

Kilka dni temu córka powiedział, że znalazła pracę jako kelnerka nad morzem. Ma 18 lat sama nie wiem co mam zrobić.

a do mnie jutro przyjdzie młoda dziewczyna sprzątać po remoncie, nie taka zła ta dzisiejsza
    młodzieŻ

lazyhazy
    Participant

A moje dziecko pojechało na Woodstock. Sama nie wiem co lepsze/gorsze.

Bardzo bym chciała, żeby moja prawie dorosła córka pracowała w wakacje. Jednak, jeśli pomyślę o tym wyzysku, jaki proponują pracodawcy np. w sklepach, to mam wątpliwości.

Bardzo bym chciała, żeby moja prawie dorosła córka pracowała w wakacje. Jednak, jeśli pomyślę o tym wyzysku, jaki proponują pracodawcy np. w sklepach, to mam wątpliwości.

Decyzja rzeczywiście trudna, niby fajnie bo się usamodzielni trochę, zarobi, zobaczy jak to jest organizowac się z pieniedzmi ale tak daleko od domu…i jeszcze dziewczyna…no sama nie wiem.

Ja bym nie pusciła, niestety nie jest to sprawiedliwe ale chłopaka to może i owszem ale dziewczyne nie.

Jest już prawnie dorosła, to dobry czas żeby zobaczyła co to znaczy zarabiać pieniądze i nimi zarządzać!

Polecam http://www.gardel.net.pl/

Poszukajcie coś bliżej, albo w waszym mieście.

Można roznosić ulotki 🙂

dostawa owoców Warszawa

Przedstawiamy1 wpisów (z10 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.