Pomarańczowe meble w kuchni

Strona główna » Temat » Pomarańczowe meble w kuchni

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka Pomarańczowe meble w kuchni

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3652

  Hej! Mąż namówił mnie na pomarańczowe meble w kuchni. Zastanawiamy się teraz na jaki kolor pomalować ściany. Mysleliśmy o delikatnym bezu, może o jakims wrzosie. Co myślicie? Pozdrawiam ciepło

  #4975

  A może jasne meble i pomarańczowe ściany, jak tutaj:

  można je kupić tutaj i cenowo to chyba nawet OK wygląda

  #4980

  Chyba biały kolor będzie najlepszym rozwiązanie, przynajmniej według mnie;)

  #4983

  Takie meble najlepiej widzę w delikatnej, szarej aranżacji na ścianach. Idealnie w tym przypadku sprawdzi się kropla szarości, na której tle idealnie będzie prezentował się pomarańczowy odcień Twoich mebli. Rozjaśni wnętrze i nada jej lekkości. Jeśli kuchnia jest dużych rozmiarów, możesz trochę „zaszaleć” i jedną ścianę pomalować na o kilka tonów ciemniejszą – srebrzystą rosę. Dwa odcienie zdynamizują przestrzeń. Obie farby znajdziesz w kolekcji Kuchnia&Łazienka Dekoral – dzięki specjalnemu wykończeniu są bardziej odporne na zabrudzenia. Niestraszne im typowe plamy – oleje, tłuszcze, kawa czy detergenty. Możesz szorować na mokro 🙂 Powodzenia!

  #3653

  Biały kolor w kuchni? A skąd ten pomysł? Pomysł z szarą aranżacją już dużo bardziej mi podchodzi. Szukam właśnie takich połączeń w Google, chcę zobaczyć jak to by mniej więcej wyglądało.

Przedstawiamy1 wpisów (z5 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.