„Podkradanie” ubrań

Strona główna » Temat » „Podkradanie” ubrań

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka „Podkradanie” ubrań

Przedstawiamy1 wpisów (z9 całości)
  • Autor
    Wpisy

Od roku, może troche dłużej córka „podkrada” mi ubrania. Za każdym razem jak wraca z uczelni do domu zagląda do mojej szafy i coś sobie z niej „wykradnie”. Cytuje „o! Mamo ale masz super …. /tu pada nazwa ubrania/ mogę sobie wziąć? 😉

vogn
    Participant

No to super:) Masz świetny kontakt z dzieckiem. i pewnie świetny gust jeśli chodzi o ubrania. Niewiele rodziców /matek/ potrafi się dogadać z dzieckiem. Można Ci tylko pozazdrościć, że dziecko chce chodzić w twoich ciuchach. No i macie ten sam rozmiar 😉

Ja „podkradam” ciuchy mężowi 🙂 Nosimy ten sam rozmiar spodni. Uwielbiam jego bokserki 🙂 Koszule 🙂 Swetry 🙂

Owszem podkradam mężowi ubrania /swetry, bokserki,…/

terresa
    Participant

A co w sytuacji gdy mąż podkrada moje ciuchy? Przyłapałam go jak chodzi w moich stringach. Zaskoczenie totalne. Sama nie wiem kto bardziej ja czy on. Zaczął się jakoś tłumaczyć bez składu i ładu. Mam zamykać swoje ciuchy na klucz? założyć zamki w szafce?

Tak zdarza mi sie podbierać mężowi. Bokserki 🙂 Bluze 🙂 Koszule 🙂 Na szczęście on nie podkrada mojej bielizny.

Mi tam żona nie chce podkradać ubrań.
    Może dla tego, że mam tylko robocze?
    A jej nie kręcą ubrania robocze?
    😉

No i nosimy inne rozmiary 😉

Jeżeli pożycza sobie od ciebie rzeczy i później oddaje to nie ma problemu 🙂

Polecam http://www.hatrvor.org.pl/

wiola harbat
    Participant

ja też bardzo często podkradam mamie ubrania. Gdy spędzamy u niej weekend a ja zabrałam za mało ubrań i nie mam w czym chodzić. Ona jak przyjeżdza odwiedzić wnuki też tak robi. Po co ciągnąć za sobą całą szafę jeśli mamy taki sam rozmiar,
    Jeśli córa nie niszczy twoich ubran to nie widzę problemu

Przedstawiamy1 wpisów (z9 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.