plastry do depilacji

Strona główna » Temat » plastry do depilacji

Strona główna Działy Dyskusja ogólna Kawiarenka plastry do depilacji

Przedstawiamy1 wpisów (z8 całości)
  • Autor
    Wpisy

po ciąży mam problem z nadmiernym owlosieniem, mysle ze jest to sprawa hormonow, jestem juz zapisana do endokrynologa ale na razie muszę sobie jakos poradzic z tym
    uzywalyscie plastrow do depilacji?
    http://www.rossnet.pl/Produkt/Isana-plastry-do-depilacji-ciala-20-szt,103004

mam juz dosc golenia nog co dzien, moze takie plsatry spowolnia troche odrastanie wlosow? jakie macie doswiadczenia? 🙂

ja wolę depilator, bo na dłużej starcza, ale plastry to szybki ból, więc w sumie może spróbuję plastry:)

Ja też, to wygodniejsze.

Ja już pomijam fakt, że to bardzo boli, ale to tragedia ile to trwa. Plastrami depilowałam nogi zwykle około pół godziny, depilatorem nawet i 3 godziny się zdarzało. A i tak musiałam to co 2 tygodnie powtarzać.
    Ale wreszcie koniec, w tym roku miałam serię zabiegów laserem na nogi i wam też to radzę, bo efekt jest świetny, do tego podobno już na zawsze.
    Miałam zabieg laserem Palomar Vectus, chyba jednym z najnowocześniejszych i najmniej bolesnych, w Clinica Dermatologica w Gdańsku.
    To trochę kosztuje, bo za serię 4 zabiegów na całe nogi zapłaciłam aż 3500 złotych, ale tak naprawdę, to za sam wosk i plastry wydałabym pewnie dużo więcej przy moich skłonnościach do nadmiernego owłosienia. A tak nie muszę już o tym myśleć i się krępować.

Ja używam takich najtańszych i u mnie jest ok.

Ja używam kremów do depilacji po ciąży właśnie i działają świetnie. Co prawda efekt nie jest stały, ale uważam że to bardzo dobra metoda. Nie tylko usuwają włoski, ale też zmiękczają je. Możesz też zajrzeć tutaj i trochę się z tym zapoznać. Ja uważam, że ta metoda jest lepsza od wosku, czy właśnie plastrów, bo przy tym nie jest bolesna.

Fakt, że plastrami jest szybciej i ból krótszy ale musisz pamiętać, żeby je kupować. Po depilatorze dłużej odrastają włoski

No te w rossmanie są najlepsze. 20 plastrów starcza na jakieś pół miesiąca. Uważaj, bo często są promocje

Przedstawiamy1 wpisów (z8 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.