Pies w domu

Strona główna » Temat » Pies w domu
Przedstawiamy1 wpisów (z25 całości)
 • Autor
  Wpisy
 • #3308

  Od kilku tygodni dzieci mówią /męczą/ o psa w domu. Jeśli nie psa to jakieś zwierzątko w domu. Już nawet wspominaly o śwince, koszatniczce /nie wiem nawet co to jest i jak wyglada/ „Negocjacje” nadal trwają. Sama nie wiem co z tego bedzie. Jest jeszcze jeden podstawowy problem, dzieci są alergikami. I to nas powstrzymuje przed futrzakiem w domu.

  #4187

  Ja kiedyś się zgodzilam na psa. Okres próbny 3 /slownie trzy dniu/ na drugi dzień już bylo wiadomo, że nic z tego nie bedzie. Tak więc jesteśmy nadal bez psa. Dzieci na wlasnej skórze przekonały sie jak to jest gdy trzeba zajmować się psem. Aktualnie w domu jest akwarium z rybkami. Gdyby nie ja to i rybki nie mialy co jeść.

  #4192

  A potem schroniska sa przepelnione bezpanskimi /czytaj wyzuconymi/ psami, kotami. Zero odpowiedzialnosci z naszej strony. Sa zamkniete w klatkch i tak przez kilka lat. Jak w wiezieniu, jak tu potem adoptowac takiego psiaka?

  #4193

  No to zostaje tylko pies wlasciwie piesek rasy York. Ten nie ma siersci tylko wlosy. Moze w ten sposób obejdzie sie bez uczulenia.

  #4196

  Ae jak tu zyć bez psa w domu jednorodzinny na skraju wsi? Nie wystarczy powieszenie tabliczki na furtce pt. „Dobiegam do furtki w 3 sekundy”.

  #4202

  No to moze kota?

  #4210
  admin1
  Keymaster

  Dla moich dzieci pies to słomiany zapał. Wszystko trwało 7 dni i …… oddaliśmy psa do dalszej rodziny.

  #4227

  Dzieci, które mają psa w domu zupełnie inaczej się chowają. Wiem to po swoim przykładzie. Polecam wszystkim jeśli tylko zdrowi i warunki do tego pozwalają. Ktoś kiedyś powiedział „Muzyka łagodzi obyczaje”. Ja twierdze, że „Psy łagodzą obyczaje”.

  #4299

  Można zmienić męża, żonę, dom, mieszkanie, ale pies nadal zostanie psem 🙂 Nadal będzie machał tak samo ogonem i będzie się cieszył, szczekał 🙂 gdy idziesz z nim na spacer. Jak rzucisz patyk 🙂

  #4381

  Tak to świetny pomysł.
  Jeśli tylko są warunki do tego aby go trzymać w domu jestem na tak.
  Dzieci inaczej się zachowują, wychowują.

  #4461

  Zwierzatko kupione dziecku uczy go odpowiedzialności za nie, mam tylko nadzieję, że nie jest to tak, że kupujecie zwierze a jak dziecko się znudzi pozbywacie się niepotzrebnego zwierzaka. Przemyslcie zawsze swój wybór.

  #4463
  paja3
  Participant

  Pies motywuje mnie do codziennego spaceru. Tak więc po pracy biorę psa i idziemy 7 – 8 km przez las. Już nie wiem dla kogo to większa atrakcja:) dla mnie, czy dla psa 😉

  #4457

  Mamy problem z psem zazdrosnym o noworodka. To pierwsze dziecko znajomych, pies jest z nimi od lat. Mieszkają w Krakowie. Czy ktoś zna dobrego trenera/szkołę, która mogłaby pomóc?

  #4535

  Sezon wakacyjny i się zacznie.
  Co zrobić z psem?
  Nie wszystkie ośrodku i miejsca wakacyjne przyjmują zwierzęta.
  Lepiej upewnić się czy można przyjechać z psem.

  #4548

  Zabieramy na wakacje.
  Nie ma innej możliwości.

Przedstawiamy1 wpisów (z25 całości)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.